banner38

Müzik indir

banner46

banner47

13 Temmuz 2020 Pazartesi

Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu SİZLER BİZİM MAHALLELERDEKİ GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZSINIZ

Şehrin yönetimi konusunda yaptığı tüm açıklamalarında ‘Ortak Akıl’ söylemini vurgulayan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, merkez mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

26 Haziran 2020 Cuma 10:54
 Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu  SİZLER BİZİM MAHALLELERDEKİ  GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZSINIZ
 

Şehrin yönetimi konusunda yaptığı tüm açıklamalarında ‘Ortak Akıl’ söylemini vurgulayan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, merkez mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Vidinlioğlu, mahallelerin sorunlarını çözme, ihtiyaçlarını ve taleplerini daha hızlı bir şekilde karşılama hedefiyle düzenlenen toplantıda mahalle muhtarları ile buluştu.

Merkez mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen istişare toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Nuray Çolak, Serkan Bahçacıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Selçuk Yılmaz da katıldı.

Mahallenin ihtiyaçları, sorunları ve talepleri noktasında mahalle muhtarlarının tespitlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak sözlerine başlayan Başkan Vidinlioğlu, en baştan beri ifade ettiği ortak akıl için bu tarz istişare buluşmalarının çok büyük önem arz ettiğini ifade etti. Bu açıdan muhtarlarla daha sık bir araya geleceklerini söyleyen Vidinlioğlu, “Muhtarlarımız olarak sizler bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımızsınız. Bizler şehrimizin sorunlarını sizlerle birlikte yapacağımız istişareler ve çalışmalarla çözeceğiz. Mahallelerimize ziyaretlerimizi de daha sık bir şekilde gerçekleştirerek hem sizlerle hem de hemşehrilerimizle bir arada olacağız. Biz Kastamonu’ya hizmet için varız. Ortak akılla çalışarak inşallah sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

“VAKALAR YENİDEN YÜKSELMEYE BAŞLADI”

Muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan ve uzun süredir hayatın normal seyrini değiştiren koronavirüs salgını ve tedbirleri ile ilgili olarak da konuşan Başkan Rahmi Galip Vidinlioğlu; “Vakalar yeniden yükselmeye başladı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada da gördük ki hasta sayısı iyileşen sayısını aştı. Bu konuda sizlerden ricam mahalleliyi daha fazla bilinçlendirin, bilgilendirin. Hepimizin çok dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor. Özellikle hastaların yüzde 60’ında belirti göstermemesi yanıltıcı bir durum oluyor. Bu durumda farkında değilsiniz ama taşıyıcılık yapıyorsun. Bulaştırma riski fazla. O sebeple tedbirlere çok sıkı şekilde uyalım” ifadelerini kullandı.

Mahalle muhtarlarının görüşlerini, taleplerini ve önerilerini de dinleyen Vidinlioğlu, mahalle ziyaretlerini sıklaştıracağını yineledi ve sorunların hızlı çözümü noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV