Muhtarlar; hizmette de normalleşme bekliyor

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, Tam Kapanma Süreci’nin olumlu etkilerinin ilimizde etkisini gösterdiğini, normalleşme sürecinde de muhtarlar olarak biriken sorunların çözülmesini beklediklerini ifade etti

Muhtarlar; hizmette de normalleşme bekliyor

MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI; BİRİKEN SORUNLARA ÇÖZÜM BULUNMASINI İSTEDİ

Muhtarlar; hizmette de normalleşme bekliyor

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, Tam Kapanma Süreci’nin olumlu etkilerinin ilimizde etkisini gösterdiğini, normalleşme sürecinde de muhtarlar olarak biriken sorunların çözülmesini beklediklerini ifade etti.

Sorumluluk bölgelerinde sorunlar ve sorumluluk bölgeleri için talepleri olduğunu dile getiren Yapıcıoğlu; “Tam Kapanma Süreci’nin tamamlanmasının ardından, kontrollü normalleşme süreci de ülke genelinde istenilen ölçüde ve olumlu bir şekilde devam ediyor. Bu bağlamda önümüzdeki ayda normalleşme sürecine geçilmesi bekleniyor. Bizde muhtarlar olarak beklettiğimiz taleplerin ve sorunların bu süre zarfında bir an önce çözülmesini bekliyoruz. Malumunuz devlette devamlılık esastır ve bu esas doğrultusunda ilimizin ve köylerimizin gelişimini sürdürmesi gelecek nesillerimiz için elzemdir. Muhtarlar olarak Tam Kapanma Süreci’nde kaybedilen zamanın telafi edilebilmesi ve sorumluluk bölgelerimizde bekleyen sorunların bir an önce çözülebilmesi adına, ilgili tüm kurumlarımızdan tempolu yoğun bir çalışma bekliyoruz. Bugüne kadar biz muhtarların yanında olan ve bundan sonrada olmaya devam edecek olan tüm yetkililere şimdiden teşekkür ediyoruz. Kaybedilen zamanı özverili bir çalışma ile tekrardan kazanabiliriz” diye konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER