Muhtar Çölez, bayramı boş geçirmedi

Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, Kurban Bayramı nedeniyle muhtarlığa ulaşan kurban paylarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı

Muhtar Çölez, bayramı boş geçirmedi

Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, Kurban Bayramı nedeniyle muhtarlığa ulaşan kurban paylarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Kastamonu'nun en büyük mahallesi olan Kuzeykent Mahallesinin Muhtarı Hakan Çölez, yaptığı değerlendirmede; "Vazifemiz süresince üçüncü Kurban Bayramını geçirmenin mutluluğunu sizlerle beraber yaşadık. Hayır sahiplerinin katkılarıyla ihtiyaç sahipleri ailelere kurban paylarını ulaştırdık. Üç bayramdır Kuzeykent Mahalle Muhtarlığımızı aracı tutan siz değerli bağışçılarımıza muhtarınız ve ihtiyar heyeti üyelerim adına teşekkür ediyorum. Bu bayramda yine bağışçılarımızın desteği ile muhtarlığımıza bir adet derin dondurucu kazandırarak hazırlandık. Bağışlar ve paylar konusunda teveccühlerinize teşekkür ederim. Kuzeykent Mahallesi Muhtarlığını inşallah yardımlaşarak elbirliği ile daha ileriye götüreceğiz. 30 bin nüfuslu mahalle olmanın büyüklüğünü sadece rakamsal değil hizmet boyutunda da ileriye taşıyacağız" dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER