banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

MHP TÜRKİYE’NİN SiGORTASIDIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı, dün muhtarlarla iftar programında bir araya geldi.

25 Mayıs 2018 Cuma 11:07
MHP TÜRKİYE’NİN SiGORTASIDIR


 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı, dün muhtarlarla iftar programında bir araya geldi. Alyans Düğün Salonu’nda yapılan iftar programında konuşan MHP Kastamonu Milletvekili adayları Hacı İbrahim Maşalacı, Tarık Ziya Çağılcı ve Muharrem Avcı, MHP’nin Türkiye’nin sigortası olduğunu vurgulayarak, mecliste muhtarların taleplerini dile getireceklerini belirttiler.
İftar programında ilk konuşmayı yapan MHP İl Başkanı İsmail Sarıoğlu, “Mübarek Ramazan-ı Şerif’in önce Kastamonu’muza sonra da ülkemize hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim. Önümüzdeki süreçte vatanın birliğini, bütünlüğünü sürdürülmesi için taşın altına elimizi değil, gövdemizi koymaya hazırız. Geçmişte nasıl ülkücüler ülke menfaati doğrultusunda nasıl inisiyatif aldılarsa, bu zorlu süreçte de her türlü fedakarlığa hazırdırlar. Milliyetçi ve ülkücü kadrolar ülkenin teminatı ve sigortası olduğunu son yaşanan süreçte liderimizin ön görüsü ve ferasetiyle bir kere daha ispat ettiler. Bu ülkenin her kademesinde ülkücülere ihtiyaç vardır. Hal böyleyken Milliyetçi Hareket Partisini parlamentoda daha güçlü kılmak için elimizden gelen gayreti eksik edilmeyeceğinden şüphem yok. Milliyetçi Hareket Partisi bu süreçten sonra devletin her kademesinde olacaktır. Yüce Allah devletimize ve milletimize zarar vermesin” dedi. 

AVCI: MHP TÜRKİYE’NİN SİGORTASININ ÖTESİDİR

MHP 3. Sıra Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Muharrem Avcı yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’nin sigortası hatta sigortanın da ötesinde bir durumdadır. Milliyetçi Hareket Partisi artık, iktidara gelmesi gereken bir partidir. 24 Haziran’da Kastamonu ve Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin zaferi konuşulacak.  Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarını sadece Türkiye’nin beklediği bir parti olmaktan öte Türk Dünyası, Türk İslam dünyası bekliyor.”

ÇAĞILCI: TÜRK MİLLETİNİN YÜREĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerin vatana, millete ve Kastamonu’ya hayırlar getirmesini dileyen MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Tarık Ziya Çağılcı ise şu konuşmayı yaptı: “Yaklaşık 15 gündür Kastamonu’nun ilçeleri, muhtarlıkları olmak üzere ciddi bir çalışma temposu içindeyiz. Vatandaşımızın Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgisinin en üst seviyede olması bizleri mutlu etti. Seçimin önemi sloganımız olan Cumhur İttifakıdır. Bunun devamında da milletin aklıdır. Bu aklı bize büyük Türk milleti verdi. Cumhurbaşkanı halk tarafından seçilmesine karar verildiğinde aklı aldık. 2014’te Türkiye Cumhuriyet tarihinde ilk Cumhurbaşkanını halkın seçtiği zaman bu sistemin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne gittiğini ve 16 Nisan’da oylamasının yapıldığını gördük. Büyük Türk milletinin meclisi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nin daha iyi temsil edilmesi için desteğe, Kastamonu’nun sesine büyük Türk milletinin yüreğine ihtiyacımız var. Çıktığımız yolda başarıya ulaşacağımızdan en ufak bir şüphemiz yok.”

MAŞALACI: TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRMEK ADINA YOLA ÇIKTIK

MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Hacı İbrahim Maşalacı da şöyle konuştu: “24 Haziran’da yapılacak erken genel seçimlerin öncelikle memleketimize, ülkemize ve camiamıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Yapılacak olan seçimler ülkenin makus tarihini yeniden ortaya koyacak ve kaderini belirleyecektir. El ele vererek büyük Türk milletinin yeniden inşasını oluşturmaya çalışacağız. Çalışmalarımıza Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan doğrultusunda başladık. Seçimler de iki oy pusulamız olacak. Biri Cumhurbaşkanı adaylarımız biri ise milletvekili adaylarımız olacak. Diğer oy pusulamızda ise siyasi partilerin logoları yer alacaktır. İki oy pusulası tek zarfa koyulacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin görev yapabilmesi, mecliste yer alması gerekiyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milliyet Hareket Partisi’nin temsili ortaya koyulmalıdır. Yaklaşık 3 sene 2 ay il başkanlığı görevinde bulundum. Mesleğim gereği ise tüm ilçelerimizi ziyaret ettim. Memleketimizin sorunlarını ve sıkıntılarını bir bir tahlil ettim, teşkilatımızla birlikte bunları rapor haline getirdik. Kastamonu coğrafyası çok geniş bir coğrafya. Yol ağı, kanalizasyon sorunlarımız ve bir takım sıkıntılarımız var. Türkiye Büyük Millet Meclisimizde yetkimiz olursa muhtarlarımızın sıkıntılarını dile getirmeyi taahhüt ediyoruz. Kastamonu çok nadide ve çok güzel bir şehir. Hem evliyalar diyarı hem de turizm cennetidir. İktidar 15 senedir çeşitli hizmetleri Kastamonu’da ortaya koydu. Ilgaz Tünelimiz, hava alanımız, devlet hastanemiz yapıldı lakin Kastamonu’ya yetmiyor. Köydeki sıkıntıları çözmek ve Kastamonu’daki tarım ve hayvancılığı geliştirmek adına yola çıktık.”
Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV