banner38

banner46

banner47

27 Mayıs 2020 Çarşamba

MHP milletvekili adayı Hacı İbrahim Maşalacı GÜÇLÜ TEMSİL MEMLEKETİN YARARINA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Hacı İbrahim Maşalacı, Merkez İlçe Başkanı Fazıl Deligözoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

14 Haziran 2018 Perşembe 11:04
MHP milletvekili adayı Hacı İbrahim Maşalacı  GÜÇLÜ TEMSİL MEMLEKETİN YARARINA
 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Hacı İbrahim Maşalacı, Merkez İlçe Başkanı Fazıl Deligözoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Maşalacı, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde destek talebinde bulundu.

Maşalacı, “Muhtarların özellikle yerelde halk ile kurumlar arasında aracı konumunda bulunuyor. Muhtarlık Osmanlı’dan beri varlığı olan ve o günden bugüne varlığını koruyan bir kurumdur. Bu kurum vatandaşın her sorununda kapısı çalınan ilk kurum olmuştur. Sorumlulukları ne kadar büyük olsa da kendilerine verilen değerin tam manasıyla ve hak ettikleri kadar verilmediğini görmek ise bizleri üzmektedir. Muhtarların varlıklarını ve verilen değeri hissettirmek ise biz siyasilerin vazifesidir. Bizlerde bundan sonra daha sık bir araya gelecek ve muhtarlarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız” dedi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’na bağlı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, köy alt yapılarının iyileştirilmesi konusunda çalışmaların istenildiği gibi ilerlemediği eleştirisinde bulundu. Yapıcıoğlu’nun eleştirilerinin haklı ve yerinde olduğunu vurgulayan Maşalacı ise, sorunun ana kaynağının siyasetin bürokrasinin işine haddinden fazla karışmasından kaynaklandığının altını çizdi.

“MHP'NİN ELİ GÜÇLÜ OLMALI”

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin önemine dikkat çeken Maşalacı şunları söyledi: “MHP'nin mecliste güçlü şekilde temsil edilmesi, yeni süreçte de denge ve denetim açısından memleketin yararınadır. Milliyetçi Türkiye arzumuz adım adım gerçekleşmekte, tane tane uygulanmaktadır. Türk devletine ‘Devlet’ eli değmiştir. Devlet düşmanlarının çırpınışı beyhudedir.”
(Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV