banner29
24 Mart 2019 Pazar

MHP Kurultayına 55 minibüsle katılım

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Masalacı, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirdikleri 12. Olağan Büyük Kurultaya Kastamonu’dan 55 minibüsle 1.100 kişiyle katıldıklarını söyledi.

20 Mart 2018 Salı 12:28
MHP Kurultayına 55 minibüsle katılım
 

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Masalacı, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirdikleri 12. Olağan Büyük Kurultaya Kastamonu’dan 55 minibüsle 1.100 kişiyle katıldıklarını söyledi.

Maşalacı, “18 Mart Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen, 12.Olağan Büyük Kurultayımıza; MHP Kastamonu ve ilçe teşkilatları olarak 55 minibüsle 1100 kişi olarak kalabalık bir katılım sağladık. Çok büyük bir coşku içerisinde geçen kongremizde salon içerisinde ve dışarısında yaşanan izdiham, dosta güven düşmana korku salmıştır. Kongre sırasında Afrin ilçe merkezini ele geçirdiğimiz duyurusu yapılınca da, kongremiz çifte bayrama dönüşmüştür. İzinden bir an olsun ayrılmadığımız liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli ile yolumuza devam ediyoruz. Parti yönetiminde yeni görev alanlara da başarılar diliyorum. Bu vesileyle bugünlerde girmiş olduğumuz mübarek 3 ayların tüm Müslüman alemine hayırlar getirmesini yüce Mevlâ’dan niyaz ediyorum” dedi.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV