banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın YERSİZ, GEREKSİZ VE YANLIŞ BİR AÇIKLAMA

Yeni göreve başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl ve Merkez İlçe Yönetimi, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

08 Aralık 2018 Cumartesi 09:35
  MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın   YERSİZ, GEREKSİZ VE YANLIŞ BİR AÇIKLAMA

 

Yeni göreve başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl ve Merkez İlçe Yönetimi, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yüksel Aydın’ın İşkur üzerinden Belediyelere alınan geçici işçi sayılarında ilçeler bazında bazı orantısızlıkların bulunduğunu belirtmesi üzerine, Vali Yaşar Karadeniz, bu durumun düzeltilmesi hususunda gerekli çalışmaları yapacağını ve böyle bir durum varsa düzeltileceğini belirtti.

Özel kuruluşlarda ki geçici işçi istihdamında da yanlışların olduğunu ve bu konuda haksız uygulamaların yaşandığını dile getiren Başkan Aydın, bu konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını ve bu konunun takipçisi olduklarını söyledi.

FETÖ/PDY terör örgütü konusuna değinerek Kastamonu’da mücadelede çeşitli aksaklıkların devam ettiğini ileri süren MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, kurum ve kuruluşların bu konuda gerekli hassasiyeti göstermede eksik davrandığını, bu mücadelede daha kararlı olunmasının önemli olduğunu ve bu örgüt mensuplarının Kastamonu’da kendilerine alan bulma noktasında her türlü yola başvurduklarını belirterek, bunun engellenmesi konusunda hassas davranılması gerektiğini söyledi.

Vali Karadeniz, yeni atanan yönetimleri kutlayarak görevlerinde başarı dileklerini sundu.

AK PARTİ- MHP İTTİFAKI

Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yüksel Aydın, devam eden Cumhur İttifakı çerçevesinde aday belirleme konularında Milliyetçi Hareket Partisi’nin hassasiyet gösterdiğini ve aynı hassasiyetin ittifakın diğer ortağı tarafından da gösterileceğine inandığını belirtti.

“İTHAL BAŞKAN’ İTHAMI YERSİZ, GEREKSİZ VE YANLIŞ”

Kastamonu CHP İl Başkanı tarafından kendine yöneltilen ‘ithal başkan’ ithamının yersiz, gereksiz ve yanlış bir açıklama olduğunu belirten Aydın, CHP İl Başkanının Denizlili olmasının, CHP milletvekilinin Boyabatlı olmasının kendileri için bir sorun teşkil etmediğini, Türkiye Cumhuriyetinin her vatandaşının dilediği şehirde yaşayarak ticaret ve siyasette başarılı olabileceğini dile getirdi.

Kendisinin aslen Devrekânili olduğunu, bir dönem Devrekâni’de ticaretle uğraştığını ve Devrekâni Ülkü Ocakları Teşkilatında görev aldıktan sonra Devrekâni İlçe Başkanı görevini üstlendiğini belirten Aydın, ticaret hayatına İstanbul’da devam ettiğini söyledi.

MHP İl Başkanı Aydın, “Ticaret hayatına İstanbul’da devam ettiğim dönemde Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarında Teşkilat Başkanı, İstanbul İl Başkan Vekili görevlerin de bulundum. Bu dönemde de Kastamonu ve Kastamonu Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarıyla bağımı hiç koparmadım ve tekrar Kastamonu’ya döndüğümde Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ve üyeleriyle istişareler noktasında her zaman faal oldum ve deneyimlerimi, önerilerimi her zaman kendilerine yardımcı olmak amacıyla paylaştım” dedi.

Kastamonu Belediyesinin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları döneminde önemli işlere imza attığını söyleyen ve Belediye seçimleri, İl Genel Meclisi üyeleri seçimlerinde Kastamonu Merkez ve İlçeler bazında iddialı olduklarını belirten Aydın, “Teşkilatlarımız, yöneticilerimiz, üyelerimiz, gönüldaşlarımız ve halkımızla el ele vererek başarılı olacağız. Bu yolda herkesten desteklerini bekliyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, 09.12.2018 Pazar günü saat 11.00’da Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu’nun Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişi ve aday tanıt programı için Devrekani’de olacaklarını ve bütün halkın davetli olduğunu söyledi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV