banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Eylül 2019 Perşembe

MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYORSUN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında İnebolu, Abana, Bozkurt, Çatalzeytin, Azdavay ve Devrekâni ilçelerini ziyaret etti.

06 Şubat 2019 Çarşamba 09:50
  MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın  SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYORSUN
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında İnebolu, Abana, Bozkurt, Çatalzeytin, Azdavay ve Devrekâni ilçelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerine İnebolu ilçesinden başlayan İl Başkanı Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnebolu İlçe Başkanı Mustafa Ateş ve ilçe teşkilatı ile birlikte Belediye Başkanı Engin Uzuner’i makamında ziyaret etti.

İnebolu’daki ziyaretlerinin ardından Abana ilçesine geçen İl Başkanı Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Abana İlçe Başkanı Hasan Özlü ve Belediye Başkan Adayı Erhan Özgür’ü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerine Bozkurt ilçesi ile devam eden İl Başkanı Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İbrahim Demir ile birlikte Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş’i makamında ziyaret etti.

Buradan Çatalzeytin ilçesine geçerek Milliyetçi Hareket Partisi Çatalzeytin İlçe Başkanlığını ziyaret eden İl Başkanı Aydın, İlçe Başkanı Seyfun Yılmazer, ilçe teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Ahmet Demir ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretleri sonrası Azdavay ilçesine geçerek MHP İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya gelen Yüksel Aydın açıklamalarda bulundu.

“ASGARİ ÖLÇÜLERDE ADAM OL ADAM”

Azdavaylıların birçok sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Aydın, “Uyarmamıza rağmen, adam olun dememize rağmen, adam gibi adam olun dememize rağmen hala laf dinlemiyor. Kimden bahsettiğimizi biliyorsunuz değil mi? Osman efendiden bahsediyorum. Şimdi bir söylerseniz, iki söylersiniz, üç söylersiniz laftan anlamıyorsa anladığı dilden söylemeye başlarsınız. Bizde öyle yapacağız bundan sonra. Size söz veriyorum, aradığınız her vakitte, her saatte Azdavay’dayım.  Azdavay halkını Allah’ın kulu tehdit edemez. Belediye Başkanı değil feriştahı olsun isterse. Anlatabildim mi ne demek istediğimi. Sen kendini ne zannediyorsun ya? Sen ülkücülere bulaşmanın ne anlama geleceğinin farkında değil misin? Bırak ülkücülüğü Asgari ölçülerde adam ol adam. Gidiyorsun esnafa, esnafı tehdit ediyorsun. Tekstilde çalışanı tehdit ediyorsun. Sen bu kadar mı düştün ya? İşadamını tehdit ediyorsun. Senin yüzünden buraya yatırım yapamayan işadamları gitmiş Seydiler’e, gitmiş Ağlı ’ya, gitmiş Pınarbaşı’na. Sen ne biçim adamsın ya? Senin nerende Azdavay sevgisi var?

“NASIL DURACAKSIN BU AZDAVAY’DA?”

Sayın Belediye Başkanı 31 Mart’a bir şey kalmadı. Ondan sonra sıradan vatandaş olacaksın sen ya. Nasıl duracaksın bu Azdavay’da? Nasıl bakacaksın bu insanların yüzüne? Bu kadar mı hırs yaptın, sen Belediye Başkanlığı elinden giderse sen yandın mı arkadaş ya? Ya bak Osman Bey şimdi buradan Cumhuriyet Savcısına, kolluk kuvvetlerine, kaymakama, lütfen bu şehrin huzurunu sağlayacak sizsiniz. Sizede buradan suç duyurusu olsun bu. Şimdi bu adamın ne yapıp yapmadığını siz bilmiyor musunuz? Sayın Kaymakam, Sayın Emniyet Müdürü, Sayın Savcı Allah aşkına bu memleketin huzurunu niye kılmıyorsunuz? Tekstilde çalışanlar, İş-Kur’dan çalışanlar, mevsimlik arkadaşlar sizin ekmeğinizin, aşınızın teminatı Milliyetçi Ülkücü Hareket. Ankara’da Devlet Bahçeli, Kastamonu da Yüksel Aydın Milliyetçi Hareket Partisinin İl Başkanı. Azdavay’a çok geleceğim ben daha, Osman Nuri Bey için daha söyleyeceklerim var. Osman Nuri Bey biz Belediye Başkan adaylarımızı seçerken bir şahsiyetli olmasını, iki karakterli olmasını, üç ahlaklı olmasını, dört adam olacak. Bilhassa adam oğlu adam olacak. Anlatabildim mi ne demek istediğimi? Rızkı veren Allah sen kimsin ya? Her şeyi kitaba uyduruyorsun, asıl kitaba nasıl uyduracaksın, hiç düşünmüyormusun bunu ya. Bu yerin altıda var üstüde var. Dolayısıyla herkes kendine çeki düzen verecek. Burası Babanın çiftliği değil. Burası senin boncuk oynayacağın şehir değil artık. Bitti, her şeyiniz çıktı açığa. Tek yaptığınız iş Azdavay’ı sevmemek. Onun ötesinde on parmağınızda on marifet. Biliyorum her şeyi biliyorum haberin olsun. Huzuru Azdavay’a biz getireceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, daha sonra Devrekani ilçemize geçerek vatandaşlarla bir araya geldi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV