banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Eylül 2019 Pazar

MHP İl Başkanı Yüksel Aydın Ne kendir ne kenevir dedi YİNE KAYBETTİK!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Kuzeykent Kapalı Pazar Yeri’nde basın toplantısı yaparak, gündeme daire açıklamalarda bulundu.

14 Şubat 2019 Perşembe 09:41
MHP İl Başkanı Yüksel Aydın  Ne kendir ne kenevir dedi  YİNE KAYBETTİK!

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Kuzeykent Kapalı Pazar Yeri’nde basın toplantısı yaparak, gündeme daire açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Yüksel Aydın, “Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamayı arzu etmiştik. Bu talebimizi de Adalet ve Kalkınma Partisinin kıymetli il başkanına arz ettik. Programı bize verme imkânınız olursa protokol süreci içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamayı arzu ediyoruz diye ifade etmiştik. Sonra bir görüşmemizde tekrar söyledim. Tekrar bize döneceğini söyledi. Mutlaka yoğunluğundan dönememiştir” dedi.

“DEVLETİMİZİN SÖZÜNÜN ÜZERİNE BİZ SÖZ SÖYLEMEYİZ”

Yol kenarlarına çekilen araçlarla ilgili sıkıntıyı dile getiren Aydın, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Kastamonu’yu ziyaretleri ile alakalı güzergahta bulunan tüm araçlarımızı biz kaldırdık. Otobüsümüzü konumlandırdığımız bir yer vardı. Burayı da muhafaza etmek için siyasi olmayan bir araç çektik. Güzergahta olmamasına rağmen emniyet güçlerimiz bu aracın buradan kaldırılması gerektiğini söyledi. Kastamonu’da devleti temsil eden Sayın Valimiz talimat vermiş kalksın diye. Bizde devlet ne diyorsa o başüstüne dedik ve kaldırdık. Devletimizin sözünün üzerine biz söz söylemeyiz. Fakat biz gördük ki, Sayın Cumhurbaşkanımız uğurlandıktan sonra otobüsümüzü çekmeyi planladığımız yere Adalet ve Kalkınma Partili arkadaşlar otobüslerini koymuşlar. Biz Sayın Valimiz talimat verdi diye kaldırdık. Biz araçlarımızın hepsini toplayarak otoparka çektik gördüğünüz gibi. Madem bir otobüsümüzü biz daha önce konumlandırdığımız yere koyamıyor isek varsın onların olsun. Biz Kastamonu Halkının gönlüne nakşediyoruz üç hilali. Varsın onlar arabaların üzerinde kalsın. Anlatabildim mi ne demek istediğimi. Kastamonu caddeleri onun olsun. Ama Kastamonu halkı, Kastamonu insanı bizim olsun. Bizim o kadar çok otobüsümüz, minibüsümüzde yok. Biz bu çalışmaları mütevazi bir şekilde götüreceğiz. Kastamonu insanının gönlüne girelim bizim için yetiyor” diye konuştu.

“BAHANA ÜSTÜNE BAHANE”

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a imar yönünden eleştirilerini sürdüren Yüksel Aydın, “Bir dönün bakın şuraya basın mensupları. Cumhurbaşkanı diyor ki yatay yatay. Yav Sayın Babaş, sen ne yaptın bu ne ya? Sen hala dikey diyorsun. Anlamıyor musun sen laftan. Neymiş bizim dönemimizde bu projeler yapılmış. E değiştirseydin imar tadilatı yapsaydın. Yani biz o dönemde yaptık diye sen devam etmek zorunda mıydın ? Sayın Cumhurbaşkanı keşke Ankara yolundan inseydi de o 24 katlı rezidansı bir görseydi herhalde sana fırça fırça üstüne kayardı. Yazık günah bu şehre. Dolayısıyla anlaşılması için bir konuyu daha arz edeceğim size. Şimdi diyorum ya iş koptu gidiyor. Bahana üstüne bahane.

“BU İŞ BİTTİ”

Şu araştırmanıza baksanız ya ne çıkıyor? Ne çıkıyor ne arada ne kadar fark var. Galip Vidinlioğlu senin ne kadar önünde baksana ya? Kendininkine bir baksana ya mübarek. Belli illerde bu özellikle PKK’nın alt ağzı olan siyasi partinin sözüm ona desteklediği İyi Parti –CHP ittifakını desteklediği bazı iller var. Kars gibi Iğdır gibi Yozgat gibi bunun sayısı 10-15 mi olur bilemiyorum. Ama boşuna beklemeyin avucunuzu yalamayın Kastamonu yok bunların içinde yok. Şimdi sevdaları bu. Sayın Babaş bu iş bitti bitti kurban olduğum bitti yorma kendini. Cumhurbaşkanını can kulağıyla dinledim. Ne kendir ne kenevir dedi Cumhurbaşkanımız. Ama Çorum’a gidince söyledi. Kastamonu, biz burada yine işi kaybettik” dedi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV