Metin, yatırımları yerinde inceledi

Kastamonu, geçtiğimiz gün Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i ağırladı

Metin, yatırımları yerinde inceledi

Kastamonu,  geçtiğimiz gün Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i ağırladı. İlimize yaptığı ziyaret esnasında devam eden yatırımları yerinde inceleyen Bakan Yardımcısı Metin, Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Tarım Sektörü Paydaş Toplantısı’na da katılım sağladı. Karaçomak Dere Islah bölgesinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Yardımcısı Fatih Metin, sonrasında Kırık Barajı İnşaat alanını da ziyaret ederek aşırı yağış nedeniyle incelemelerini araç içerisinden gerçekleştirdi.

Karaçomak Dere Islah çalışması incelemelerinin ardından Halk Eğitim Merkezi toplantısına katılan Bakan Yardımcısı Metin, sonrasında Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ile birlikte Turhan Topçuoğlu Parkı yanında bulunan ve Belediye Başkanlığı tarafından restore edilen tarihi konağa ziyaret ve incelemelerde bulundu. Fatih Metin’de restore edilen konağa giderek, konağı gezerek Başkan Vidinlioğlu ile birlikte incelemede bulundu.

Son olarak Kırık Barajı Şantiyesi’ne çalışmaları yerinde incelemek üzere ziyarette bulunan Bakan Yardımcısı Metin, yoğun yağış nedeniyle bölgede saha incelemesi yapamadı. Şantiye alanındaki kapalı alanda DSİ 23. Bölge Müdürü İbrahim Yaroğlu tarafından basına kapalı olarak yapılan Kırık Barajı ile ilgili sunumu ve sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi. Fatih Metin, şantiye incelemesi sonrası Ankara’ya hareket etti.

Kırık Barajı Şantiye Binası’nda gerçekleşen toplantıya Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Vali Avni Çakır, Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal ve diğer ilgili görevliler katıldı. (Zehra Beyza Güler)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER