Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

Metin Çelik, Taşköprü’de incelemelerde bulundu

AK PARTİ Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Taşköprü ilçesinde incelemelerde bulundu

22 Ocak 2021 Cuma 10:37
Metin Çelik, Taşköprü’de incelemelerde bulundu


Metin Çelik, Taşköprü’de incelemelerde bulundu

AK PARTİ Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Taşköprü ilçesinde incelemelerde bulundu. İlk olarak AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Çelik, daha sonra İlçe Başkanı Hüseyin Erol ile birlikte Taşköprü Kaymakamı Çağlar Partal’ı makamında ziyaret etti. Metin Çelik, öncelikle Taşköprü OSB’nin durumu ve ilçede yapılması hedeflenen diğer projelerle ilgili Kaymakam Partal’la bilgi alışverişinde bulundu.

TAŞKÖPRÜ OSB ZİYARET EDİLDİ

Milletvekili Metin Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Taşköprü OSB’de inşası devam eden Salkım Enerji firmasını da ziyaret ederek şantiye şefi Aziz Cumurcu’dan fabrika hakkında bilgi aldı. 4 ay gibi kısa bir sürede fabrikanın büyük ölçüde tamamlanmış olmasının sevindirici olduğunu dile getiren Çelik, bu ve bunun gibi işletmelerin ilçeye ekonomik değer katacağını ifade etti.

Milletvekili Metin Çelik, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Taşköprü Orman İşletme Müdürü Taner Altun’u ziyaret ederek ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Çelik, orman işletmesindeki ziyaretin ardından inşası devam eden Taşköprü Emniyet Müdürlüğü binasındaki çalışmaları yakından inceledi. Daha sonra Taşköprü Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Hüseyin Bıyıklı’yı da ziyaret eden Çelik, son olarak İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Vahit Yıldız’ı da ziyaret ederek pandemi sürecindeki çalışmalar ve inşası yeni tamamlanan ilçe sağlık müdürlüğü binası hakkında bilgi aldı. Çelik ziyaretlerin tamamlanmasının ardından Taşköprü ilçesinden ayrıldı. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV