Merkez Mahalle Muhtarları Derneği’nde yeni yönetim

Merkez Mahalle Muhtarları Derneği’nin genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez Mahalle Muhtarları Derneği’nde yeni yönetim
banner72

Kurucu Başkan Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, görevini Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı Metin Kuşçu'ya devretti.

Kastamonu Belediyesi toplantı salonundaki genel kurula, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, İGM Başkanı Güray Parçal, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Katar ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel de katıldı.

Dernek Başkanı Kuşçu, yaptığı değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; “Kastamonu Merkez Mahalle Muhtarları Derneğimizin 2. olağan genel kurul toplantımızın yapılmasına büyük katkılar sağlayan ve yer temininde yardımcı olan toplantımıza katılma nezaketi gösteren başta Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu'na, başkan yardımcılarına, Kastamonu Milletvekilimiz Metin Çelik’e, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel'e, İl Genel Meclisi Başkanımız Güray Parçal'a, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Katar ve yönetim kurulu üyelerine, genel kurulumuza telgrafla başarı dileklerini sunan CHP Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin'e, Merkez İlçe Başkanı İlke Karabacak'a, kurum amir ve memurlarına, Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanları Ahmet Şatırgil ve Muammer Yapıcıoğlu'na, Kastamonu merkez mahalle muhtarlarına şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür eder saygılar sunarım” dedi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER