Müzik indir

24 Ocak 2021 Pazar

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

Memur-Sen’den 80 öğrenciye kıyafet yardımı

KASTAMONU Memur-Sen İl Başkanlığı tarafından Mescit ve Kuzyaka İlk ve Ortaokulları’ndaki 80 öğrenciye bot ve mont yardımı yapıldı

24 Kasım 2020 Salı 10:20
Memur-Sen’den 80 öğrenciye kıyafet yardımı
 

Memur-Sen’den 80 öğrenciye kıyafet yardımı

KASTAMONU Memur-Sen İl Başkanlığı tarafından Mescit ve Kuzyaka İlk ve Ortaokulları’ndaki 80 öğrenciye bot ve mont yardımı yapıldı. Okullara getirilen 80 adet mont ve 80 bot, Mescit ve Kuzyaka Okul Müdürü Adem Karamahmutoğlu’na teslim edildi. Yardım kampanyasına; Genç Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mesut Emre Balcı, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Taha Özdemir, Teşkilat Başkan Yardımcısı İbrahim Sami Camcı, Memur-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı Metin Tiraki, Genç Memur-Sen İl Başkanı Vahit Kıldıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

BALCI; “BU YARDIMLAR OLDUKÇA ÖNEMLİ VE KIYMETLİ”

Yardım kampanyası için Ankara’dan gelen heyette bulunan Genç Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mesut Emre Balcı; “Kastamonu il teşkilatımızın gerçekleştirmiş olduğu programa katılmak istedik. Tabi kış ayaları geliyor, ülkemizin birçok yerinde sert bir soğuk yaşanıyor. Burada arkadaşlarımızda ihtiyaç sahibi olan çocuklarımıza bot ve mont yardımı yapmak istediler. Şuan tabi korona virüs nedeniyle eğitimlere ara verilmiş durumda. Milli eğitime bağlı okullarda eğitim devam etmiyor. Ama öğrencilerimiz, gerek EBA üzerinden gerek kendi online sistemlerinden eğitime katılıyorlar. Arkadaşlarımızın da bu hassasiyeti göstermiş olmaları oldukça önemli ve kıymetli. 80 kardeşimize; 80 adet bot ve mont yardımı yapıldı. Biz Kastamonu Genç Memur-Sen teşkilatımızdan arkadaşlar ve genel merkezden arkadaşlarımız ile buradaki bot ve montları öğrenci arkadaşlarımıza ulaştırmak üzere okul müdürlüğümüze teslim etmeye geldik. İnşallah bu gibi hayırlı faaliyetler, bu gibi daha çok faaliyetlerin önünü açacaktır diye ümit ediyorum” dedi.

BAKIR; “YARDIM YAPMAYA HER ZAMAN HAZIRIZ”

Memur-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır ise sendika ve genel merkez olarak ihtiyaç sahiplerine yardım yaptıklarını belirtti ve şu şekilde devam etti; “Bildiğiniz gibi Malatya depreminde 1 milyon TL, Elazığ depreminde 500 bin lira en son yine İzmir depreminde genel merkezimiz 500 bin lira yardım yapmıştır. Bu yardımları nerede ihtiyaç varsa genel merkez bazında da yapıyoruz. Tabi biz yükü genel merkeze vermemek için yerelde de inşallah bundan sonra ‘sosyal sorumluluk projesi’ adı altında ihtiyaç sahiplerine konfederasyon olarak il başkanlığı olarak yardım yapmaya her zaman hazırız.” (Hüseyin Hüsnü Aykaç)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV