Mehmet İshak oldu

İl Kültür ve Turizm Müdürü Ziver Kaplan'ın geçtiğimiz aylarda görevden alınmasıyla, bir süredir vekaletle yürütülen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine Iğdır da görev yapan Devrekanili hemşerimiz Mehmet İshak atandı.

Mehmet İshak oldu

   

     İl Kültür ve Turizm Müdürü  Ziver Kaplan'ın geçtiğimiz aylarda görevden alınmasıyla, bir süredir vekaletle yürütülen  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine  Iğdır da görev yapan Devrekanili hemşerimiz Mehmet İshak atandı.

Türk Dünyası Kültür Başkenti arifesinde gerçekleşen atamayı milletvekilleri ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Bakanlık nezdinde yaptıkları sıcak görüşmelerle atamanın ivedi olarak gerçekleşmesini sağladılar.
Ataması yapılan İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İshak görevine başlamadan önce  Ankara'ya çağrıldı. İshak’ın burada Kültür ve Turizm Bakanı Bakan Numan Kurtulmuş ve Bakanlık Müsteşarı ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.  Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen ilimizin tanıtımı adına zorlu bir görev yılı geçirecek olan İl Kültür ve Turizm Müdürü  Mehmet İshak'ın görevine Perşembe günü başlayacağı da ayrıca öğrenildi.  
(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER