banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Temmuz 2019 Çarşamba

Medical Park Hastanesi hemşire arıyor

Türkiye’de uluslararası kalitede sağlık hizmetini geniş kitlelere verme hedefiyle, ‘Herkes İçin Sağlık’ sloganıyla yola çıkan Medical Park Hastanesi, Ankara’ya yeni açacağı hastane için ilimizdeki eğitim kurumlarından sağlık personeli arayışına başladı.

01 Haziran 2014 Pazar 10:48
Medical Park Hastanesi  hemşire arıyor
 Yurt genelinde 18’in üzerinde özel hastanesi bulunan Medical Park Grup, Ankara’nın Batıkent semtinde yeni açacağı 140 yataklı hastanede çalıştırılmak üzere hemşire arayışına başladı. 
Medikalpark Hemşire Hizmetleri Müdürü hemşehrimiz Sevim İnal ve şirketin İnsan Kaynakları Temsilcisi Hande Yılmaz, önceki gün ilimize gelerek Kastamonu Üniversitesi Fazıl Boyner Sağlık Yüksek Okulu’nda lisans eğitimi gören öğrenciler ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde okuyan son sınıf öğrencileriyle görüşmeler yaptılar. 
Medical Park’ın kurumsal bir kimliğinin olduğunu, Ankara’daki yeni hastanede görev alacak personel için lojman ve servis imkanının bulunduğunu ifade eden Hemşire Hizmetleri Müdürü Sevim İnan, “Çalışacağım ekibi oluşturmakta öncelikle Kastamonu’yu seçtim. Çünkü Kastamonu’da benim çok uzun yıllarım geçti. İstiyorum ki öğrenciliğini ilimizde geçirmiş insanlarla birarada çalışma ortamımız olsun” dedi. 
Birlikte çalışacağı ekibin eğitimlerine devam etmeleri halinde her türlü kolaylığın gösterileceğini, kendisinin meslekteki yaklaşık 30 yıllık birikimini şimdi Medikal Park’ın hastaları için kullanacağını belirten İnal, yeni aralarına katılacak sağlık personelinin de olası eksikliklerini yine birlikte kapatacaklarını kaydetti. 
Medical Park İnsan Kaynakları Temsilcisi Hande Yılmaz ise şirketlerinin genel durumuyla ilgili öğrencilere bilgiler verdi ve çalışma şartlarında hiçbir zaman zorlayıcı bir etkenin olamayacağını ifade etti. Medical Park ile çalışmak isteyen sağlıkçılar hande.yilmaz@medicalpark.com.tr. adresinden insan kaynakları temsilciliğiyle irtibata geçebilecek. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV