Müzik indir

24 Ocak 2021 Pazar

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

''Maskeleri atacağımız günler uzak değil''

VALİ Avni Çakır, koronavirüs salgınıyla mücadelede en büyük çabayı gösteren Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (KEAH) moral ziyaretinde bulunarak sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti

28 Kasım 2020 Cumartesi 10:49
''Maskeleri atacağımız günler uzak değil''
 

COVİD-19'A KARŞI 'KURTULUŞ SAVAŞI' VERİYORUZ DİYEN VALİ AVNİ ÇAKIR:

''Maskeleri atacağımız günler uzak değil''

VALİ Avni Çakır, koronavirüs salgınıyla mücadelede en büyük çabayı gösteren Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (KEAH) moral ziyaretinde bulunarak sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

KEAH Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül, İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu, Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Mustafa Uyanık ve hastane yönetimi tarafından karşılamanın Vali Çakır, Başhekim Ergül’den, kovid-19 ve hastaneyle ilgili son durum hakkında bir rapor aldı.

ÇAKIR: “VİRÜSE KARŞI ADETA BİR KURTULUŞ SAVAŞI VERİYORUZ”

Başhekimlikte yapılan görüşmelerin ardından hastanenin konferans salonunda sağlık çalışanlarına hitap eden Vali Avni Çakır, şunları kaydetti; “Ben de bir doktor babasıyım. Dünyada olduğu gibi ülke olarak bizler de virüse karşı adeta bir kurtuluş savaşı veriyoruz. Sağlık çalışanlarımızın göğüs göğüse, canla başla verdiği bu amansız mücadeleyi çok iyi biliyorum. Sağlık çalışanlarımıza yapılan duaları unutmayın. İnşallah maskeleri atacağımız günler çok uzaklarda değil. Dünyada ve ülkemizde insan sağlığını olumsuz etkileyen kovid 19 salgını ile milletçe mücadelemizde en ön safta, büyük bir fedakarlıkla çalışan sağlık çalışanlarının emeği her türlü takdirin üzerindedir. Bu gayretli, özverili mücadeleden dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.”

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül de; “Bir doktor babası olan sayın Valimiz Avni Çakır’ın hastanemize yaptığı anlamlı ziyaretinde sağlık çalışanlarımıza verdiği güç ve desteklerinden dolayı biz de valimize gönülden teşekkür ediyoruz” dedi. Vali Çakır, baklava ikramında bulunurken sağlık çalışanlarıyla bir de hatıra fotoğrafı çektirdi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV