Manavgat yangını, kontrol altında

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 28 Temmuz'da başlayan Antalya'nın Manavgat ve Gündoğmuş ilçelerindeki yangınların kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini açıkladı

Manavgat yangını, kontrol altında

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 28 Temmuz'da başlayan Antalya'nın Manavgat ve Gündoğmuş ilçelerindeki yangınların kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Antalya'nın Manavgat ve Gündoğmuş ilçelerinde devam eden orman yangınları 10. gününde nihayet kontrol altına alındı. Türkiye 28 Temmuz'dan beri dört bir yanda çıkan orman yangınlarının söndürülmesi için canla başla çalışırken, yangından en fazla etkilenen ilçelerden biri olan Manavgat'a ilişkin güzel haberi Twitter hesabından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli verdi.

"ORMANIN KAHRAMANLARINI YÜREKTEN KUTLUYORUM"

Bakan Pakdemirli, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; "Antalya Manavgat ve Gündoğmuş yangınları kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları devam ediyor. Günlerdir büyük bir özveri ile yangınlarla mücadele eden Ormanın Kahramanları'nı yürekten kutluyorum." (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER