Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

''Şov yapmak yerine; sağlık sistemine odaklanmalı''

LÖSEV, Barutçuoğlu’nda çalışmalarını anlattı

2-8 Kasım tarihleri arasında kutlanan Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İl Temsilciliği Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi (AVM)’nde stant açtı.

04 Kasım 2019 Pazartesi 09:59
LÖSEV, Barutçuoğlu’nda çalışmalarını anlattı
 2-8 Kasım tarihleri arasında kutlanan
  Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İl Temsilciliği Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi (AVM)’nde stant açtı.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 1998 yılında pediatrik hematolog, Onkolog Dr. Üstün Ezer tarafından Ankara'da kurulan ve lösemili çocuklara yardımda bulunan ve birçok ihtiyacını karşılayan bir vakıfın çalışmalarını anlatan LÖSEV İl Temsilcisi Şevket Yılmaz, gün boyunca vatandaşları bilgilendirdi.

BarutçuoğluAVM’de açtığı stant ile vatandaşlara bilgi veren Yılmaz, LÖSEV’in her zaman lösemili çocukların yanında olduğunu ifade etti. Yılmaz, “Maskemi Takarım Farkındalık yaratırım’ sloganıyla 2-8 Kasım arasında etkinlikler düzenliyoruz. 5 Kasım Salı günü, gerçekleşecek olan yürüyüşümüze tüm halkımız davetlidir. Kışla Parkı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar maske takıp, farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Bugün tüm gün boyunca da vatandaşlarımızı hem yürüyüşümüze davet ediyoruz hem de LÖSEV’in neler yaptığını anlatıyoruz. Lösemili aileler kendilerini asla yalnız hissetmesin. LÖSEV büyük bir aile. Bizlerde lösemili ailelerinin her zaman yanındayız. Standımızda olan ürünlerin gelirlerini de lösemili çocuklarımıza destek olarak bağışlayacağız. LÖSEV’in etkinliklerinde yanımızda olan duyarlı halkımıza teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Ümmügülsüm Yıldırımlıdal

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV