Levent hoca, savaşı kazandı

Uzun süredir koronavirüs tedavisi gören GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş’in sağlık durumunun oldukça iyi olduğu öğrenildi

Levent hoca, savaşı kazandı
banner72

Uzun süredir koronavirüs tedavisi gören GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş’in sağlık durumunun oldukça iyi olduğu öğrenildi.

Yaklaşık 1 buçuk ay gibi bir süredir Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (KEAH) yoğun bakım ve yataklı serviste tedavi gören tecrübeli teknik adam, geçtiğimiz günlerde KEAH’tan alınarak ambulans uçakla İzmir’e götürülmüştü. Hastanedeki tedavisi sona eren Levent Eriş’in hastanede kaldığı süre zarfında tedavilerin ve ilaçların da etkisiyle kilo verdiği gözlemlendi.

“BÜTÜN DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

İzmir’deki evinde olduğu bilinen Eriş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “50 gündür vermiş olduğum mücadele sonucunda tekrar oldukça da daha da sağlıklı ve güçlü olarak evime döndüm. Bu süreçte arayan soran mesajlar gönderen her daim yanımda olduğunu hissettiren bütün dostlarıma, abilerime sevdiğim saydığım herkese çok teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun sevgi ve saygılarımla iyi ki varsınız” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER