KUZKA, ihracatı önemsiyor

TR82 Bölgesi’nde (Kastamonu, Çankırı ve Sinop) ihracatın artırılması amacıyla çalışmalarına hız veren Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), bu kapsamda ihracatçılara yönelik uygulamaya konulan “Kolay İhracat Platformu 2.0” semineri düzenleyecek

KUZKA, ihracatı önemsiyor
banner72

 KUZKA, ihracatı önemsiyor

 

TR82 Bölgesi’nde (Kastamonu, Çankırı ve Sinop) ihracatın artırılması amacıyla çalışmalarına hız veren Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), bu kapsamda ihracatçılara yönelik uygulamaya konulan “Kolay İhracat Platformu 2.0” semineri düzenleyecek.

 

KUZKA’nın“Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı Bilgilendirme Seminerleri” serisi kapsamındaaltıncısını gerçekleştireceği"Kolay İhracat Platformu 2.0 Tanıtım Semineri" ile Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinde faaliyet gösteren özel sektör kuruluşlarının ihracata yönlendirilmesi amaçlanıyor.

 

KUZKA ve Ticaret Bakanlığı iş birliğinde çevrim içi ortamda gerçekleştirilecek seminerde ihracat Genel Müdürlüğü, Davranışsal Kamu Politikaları ve Yeni Nesil Teknolojiler Şube Müdürü Yasin Uzun platform hakkında katılımcılara bilgi verecek. İhracatçıların ihtiyaç duyduğu birçok bilginin sunulduğu platformda, “ihracat kokpiti, akıllı ihracat robotu, pazara giriş haritası, sektörler, ülkeler, eğitim, dış ticaret mevzuatı ve bilgi havuzu” bölümleri yer alıyor. 

 

SEMİNER 09 NİSAN’DA

Kastamonu, Çankırı ve Sinop’taihracata yönelik üretim yapan ve bu alanda faaliyet gösteren özel sektör temsilcilerinin katılımı beklenen seminer 09Nisan 2021 Cuma günü Saat: 14.00’da çevrim içi ortamda zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.Seminere katılmak isteyenler ajansın web sitesinden kayıt yaptırarak katılım sağlayabilecekler. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER