Kuzeykent Muhtar Adayı Ümit Kerim Kuzeykent’e daha iyi hizmet için bu yola çıktık

Kuzeykent Mahallesi muhtarlığına aday olan Gizem Pastanesi işletmecisi Ümit Kerim, geçtiğimiz akşam Cem Sultan Bedesteni’nde basın toplantısı düzenleyerek Kuzeykent Mahallesi için neler yapmak istediğini anlattı.

Kuzeykent Muhtar Adayı Ümit Kerim  Kuzeykent’e daha iyi hizmet için bu yola çıktık
banner72

 

Kuzeykent Mahallesi muhtarlığına aday olan Gizem Pastanesi işletmecisi Ümit Kerim, geçtiğimiz akşam Cem Sultan Bedesteni’nde basın toplantısı düzenleyerek Kuzeykent Mahallesi için neler yapmak istediğini anlattı.

18 yıldır esnaflık yaptığını açıklayan Muhtar Adayı Ümit Kerim, “25 buçuk yıldır Kuzeykent’te yaşıyorum. Kuzeykent’e daha iyi hizmet vermek için bu yola çıktık. Heyetimizle birlikte, daha iyi hizmet verebileceğimize de inanıyoruz. Çok iyi bir hizmet heyetimiz var. Kuzeykent’e iyi şeyler yapmak için çalışacağız. Mahallemizin belli başlı hizmet eksiklikleri var, insanlarımızın istekleri doğrultusunda onların giderilmesi için çaba sarf edeceğiz. Gençliğin vermiş olduğu heyecanla iyi bir dönem geçireceğimize eminim. Çıkmış olduğumuz bu yolda inşallah Rabbim cümlemizin yardımcısı olur. Aday olduğum göreve muhtarlık gözüyle değil hizmet gözüyle bakıyorum. Bölgeyi iyi tanıyorum. Kuzeykent’in sadece muhtarlık ve çevresinden oluşmadığını biliyorum. Çocukluğumdan beri Kuzeykent’teyim. Çocukluk dönemimde de esnaflık dönemimde de göremediğim hizmetleri göstermek için aday oldum. Ben her kesime hitap eden bir aday olarak kendimi görüyorum. Herkes bize ulaşabilir” dedi.

“KUZEYKENT İÇİN ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

“Tüm belediye başkanı adaylarının hepsine kentsel dönüşüm hususunu sordum. Belediye başkanları kentsel dönüşüme öncü olursa aşılmayacak bir şey yok” diyen Kerim, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “En büyük eksiğimiz sağlık ocağımız. Sağlık ocağının yaptığı işi hastane yapmıyor. Ambulanslar, doktorlar ve hastaların arabalarından çıkamıyor bile. Sağlık Ocağı’nın üstüne 3 Nolu ATT var, fiziki açıdan iyi şartlarda değil. Güzergahlar noktasında yanlışlar var. TOKİ 2’de oturan vatandaşımız sağlık ocağına gelemiyor. Buna çözüm bulunacağına eminim. Ring güzergahı ya da aktarma sistemiyle ilgili bir çalışma olabilir. Yılda 3-4 kere halk toplantıları yapmayı düşünüyoruz. Vatandaşlarımızın, site yöneticilerimizin, mahallelimizin ilimizin ileri gelenlerine sorunlarını aktarabileceği toplantılar düşünüyoruz. Burada mülki amirlerimizin ve kurum temsilcilerinin katılacağı bir toplantı olmasını hedefliyoruz. Benimle birlikte onlar da duymuş ve konuya müdahil olmuş olurlar. Bunu biz teşvik edeceğiz, bu heyecan bizde var. Kurumlarımızla iş birliği içinde, daha iyi bir Kuzeykent için çalışmalar yapacağız. Biz sorunların takipçisi olacağız.”

Tuğçe Yerdelen

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER