banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Nisan 2019 Cuma

Kuzeykent Mahallesi muhtar adayı ÜMİT KERİM

Kuzeykent Gizem Pastanesi sahibi Ümit Kerim, Kastamonu’nun en büyük nüfusuna sahip Kuzeykent Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Aciksoz Haber -->
07 Eylül 2018 Cuma 10:25
Kuzeykent Mahallesi muhtar adayı  ÜMİT KERİM
 

 

Kuzeykent Gizem Pastanesi sahibi Ümit Kerim, Kastamonu’nun en büyük nüfusuna sahip Kuzeykent Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Hizmet için hizmete talip olduğunu ifade eden Ümit Kerim, Kuzeykent Mahallesi’nin sorunlarını bildiğini, bu sorunların çözümü noktasında gereken neyse yapılacağını söyledi.

Muhtar seçildiği taktirde tüm mahalle sakinlerinin istek ve önerileri ile çoğulcu ve birliktelik anlayışı ile çalışacaklarını söyleyen Kuzeykent Mahallesi muhtar adayı Ümit Kerim,

“Kuzeykent Mahallesi, kültürel ve eğitim düzeyi yüksek, sorgulayan bir yapıya sahip. İnanıyorum ki mahalle halkı, topluma hizmet etmeyi kendine görev sayan, her an ulaşabileceği, tüm projeleri mahalle sakinlerinin ortak aklıyla yapılmasında kararlar alacak bir muhtar seçeceğine inanıyorum” dedi.

21 Haziran 1985 Kastamonu/Daday doğumlu olduğunu ve 17 yıldır Kuzeykent’te esnaflık yaptığını belirten Kerim, “1993 Eylül’den bu tarafa Kuzeykent Mahallesi Fatih Yapı Kooperatifinde ikamet ediyorum. İlk ve orta öğrenimimi Vali Aydın Arslan İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimimi ise Kastamonu Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladım. 2001 yılından bu tarafa ise Kuzeykent Toplu İş Merkezi’nde bulunan Gizem Pastanesi’ni işletiyorum. 25 yıllık bir Kuzeykentli ve Kuzeykent’te 17 yıllık bir esnaf olarak hizmetin en iyisi için desteklerinizi bekliyorum” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV