Kuralar 1 Temmuz'da çekilecek

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı iş yerlerine alınacak 149 işçi alımı için kuralar 1 Temmuz Perşembe günü gerçekleşecek

Kuralar 1 Temmuz'da çekilecek

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'ne  bağlı iş yerlerine alınacak 149 işçi alımı için kuralar 1 Temmuz Perşembe günü gerçekleşecek.

Bölge Müdürlüğüne bağlı iş yerlerine,  139 adet orman İşçisi, 5 adet fidanlık İşçisi, 2 adet aşçı, 3 adet tamir bakım işçisi, olmak üzere toplamda 149 adet Geçici İşçi alımı yapılacak.

 Kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday için kura,  Noter huzurunda1 Temmuz Perşembe günü Orman Bölge Müdürlüğü Orman Spor Tesisleri'nde çekilecek.

OBM'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ''Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecek. "Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacak. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar bölge müdürlüğü web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacak. COVİD-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla kura çekimi alanında, maske takmak zorunlu olacak. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebilecekler.'' (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER