KSK 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım Kazanamasak da kaybetmemeliyiz

Ligin kendilerini için daha önemli olduğunun altını çizen Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Ziraat Türkiye Kupası’nda da 1 veya 2 tur daha atlayıp büyük takımlardan birini Kastamonu’da ağırlamak istediklerini söyledi.

 KSK 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım  Kazanamasak da kaybetmemeliyiz
banner72

 

·         Ligin kendilerini için daha önemli olduğunun altını çizen Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Ziraat Türkiye Kupası’nda da 1 veya 2 tur daha atlayıp büyük takımlardan birini Kastamonu’da ağırlamak istediklerini söyledi.

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Cumartesi günü oynayacakları Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve Ziraat Türkiye Kupası eşleşmesini değerlendirdi.

Ligin kendileri için daha önemli olduğunun altını çizen Yıldırım, Ziraat Türkiye Kupası’nda 1 veya 2 tur daha atlayıp büyük takımlardan birini Kastamonu’da ağırlamak istediklerini söyledi.

Ahmet Yıldırım şunları söyledi; “Öncelikle Bodrum karşılaşması bizim için çok önemli. Zor bir rakibe karşı oynayacağız. Ancak son 3 maçtır kazanıyoruz ve bol gol atıyoruz. Üst sıraları hedefliyorsak bunun devamının gelmesi gerekiyor. Kastamonuspor’un herkesin daha ciddiye alması gerek bir takım olduğunu göstermemiz için kazanmalıyız. Kazanamazsak da kaybetmemeliyiz. Sonra Çarşamba günü Kahramanmaraş ile oynayacağız. Zor bir periyoda gireceğiz. Üst üste maçlar oynayacağız. Bu periyodda futbolcularımızı korumak adına bazı değişiklikler yapmak zorundayız. Bizim için lig daha önemli ancak kupada 1 veya 2 tur daha geçmek istiyoruz. En azından büyük takımlardan bir tanesini şehrimize getirebilirsek bizim için ve şehir için büyük bir keyif olur.”

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER