Kronospan'dan ‘Camiler Haftası’ ziyareti…

Kronospan (SFC) Orman Ürünleri idarecileri, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Kastamonu İl Müftüsü Mustafa Bilgiç ve il müftü yardımcılarını ziyaret etti.

Kronospan'dan ‘Camiler Haftası’ ziyareti…

Fabrika Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdür Yardımcıları Ömer Gülamoğlu, Bilal Karakaya, Hammadde Tedarik CEO'su Ali Şahin ve Hammadde Tedarik Müdürü Şaban Çemek'ten oluşan heyet, İl Müftüsü Bilgiç ve yardımcılarına hem iade-i ziyarette bulundu, hem de Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı tebrik etti.

Ziyaret hakkında bilgi veren fabrika idarecileri: "Her yıl 1 ile 7 Ekim günleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İlçe Müftülüğümüzü ziyaret ettik. Ülkemizin her tarafında, mescit ve camilerde din hizmetlerinin en güzel şekilde gerçekleştirilmesi adına fedakarca gayret gösteren, topluma rehberlik eden, yaşantısıyla örnek olan, mihrabın, minberin ve kürsünün hakkını veren bütün din görevlisi kardeşlerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı tebrik ediyoruz" açıklamasında bulundular. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER