Köylü’den Anadolu’ya taziye ziyareti

AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü ve AK Parti İl Teşkilat Başkanı Mehdi Yenikomşuoğlu, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’ni ziyaret etti.

Köylü’den Anadolu’ya taziye ziyareti
banner72

Köylü ve Yenikomşuoğlu, Özel Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç, Başhekim Uzm. Dr. Zeki Esat Öztürk, Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı Mustafa Balcı tarafından ağırlandı.

29 Kasım 2021 tarihinde hayatını kaybeden Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Metin Baş’ın vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü belirtip taziyelerini ileten AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü; “Sağlık camiası bu pandemi döneminde acı kayıplar verdi. Temennimiz odur ki bu kayıplar son bulur ve en kısa sürede salgın sürecini atlatırız. Bu vesile ile 22 Aralık 2020 tarihinde vefat eden Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Radyoloji Uzmanı Dr. Vedat Gök’ü de rahmetle anıyorum. Salgın döneminde hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, sağlık camiamıza, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi yönetimine ve çalışanlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konukları AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü ve AK Parti İl Teşkilat Başkanı Mehdi Yenikomşuoğlu’na teşekkür etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER