banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

KÖYDES değerlendirme toplantısı yapıldı

2018 Yılı Köy Alt Yapılarının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) Değerlendirme Toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

08 Ağustos 2018 Çarşamba 09:58
KÖYDES değerlendirme toplantısı yapıldı
 

2018 Yılı Köy Alt Yapılarının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) Değerlendirme Toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya ayrıca, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi birimleri ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.

İlçe Kaymakamlıkları ile kamu kurum ve kuruluş yetkilileri tarafından yapılması planlanan, yapımı devam eden ve hizmete açılan projeler hakkında bilgiler verilen toplantıda, ayrıca İl Özel İdaresi olarak il merkez ve ilçeler bazında yapılan yatırımlar ile aşamaları konusunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan tarafından istatistiki bilgileri içeren sunum gerçekleştirildi.

Yapımına başlanılan ve devam eden projelerin yerinde incelenmesi, takibi konusunda yetkililere talimatlarda bulunan Vali Karadeniz; “İşlerin yapımı aşamasında son günlerde iyi giden hava şartlarının değerlendirilmesinin yararlı olacağı kanaatindeyim” dedi.

Karşılıklı istişarelerde bulunarak görüşlerinin alınması ile toplantı sona erdi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV