banner38

Müzik indir

banner46

banner47

06 Temmuz 2020 Pazartesi

Koronavirüs’e karşı tedbir alanları genişletildi CAMİLERDE CEMAATLE NAMAZA ARA VERİLDİ!

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erbaş, Cuma namazı ve cemaatle kılınan vakit namazlarına bir süre ara verildiğini söyledi. Erbaş ayrıca, camilerin açık olacağını ancak cemaatle namaz kılınmasına izin verilmeyeceğini ifade etti. Erbaş, bir, iki kişinin ise namazı birlikte kılabileceğini söyledi.

17 Mart 2020 Salı 10:59
 Koronavirüs’e karşı tedbir alanları genişletildi CAMİLERDE CEMAATLE  NAMAZA ARA VERİLDİ!
 


Diyanet İşleri Başkanı 
Ali Erbaş, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erbaş, Cuma namazı ve cemaatle kılınan vakit namazlarına bir süre ara verildiğini söyledi. Erbaş ayrıca, camilerin açık olacağını ancak cemaatle namaz kılınmasına izin verilmeyeceğini ifade etti. Erbaş, bir, iki kişinin ise namazı birlikte kılabileceğini söyledi.

TÜM FAALİYETLER DURDURULDU

Ayrıca İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine ‘koronavirüs tedbirleri’ konulu ek bir genelge daha gönderdi. Genelge ile dün gece saat 24.00 itibariyle tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durduruldu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV