KORONAVİRÜS BELASINA ONLARDA YAKALANDI!

İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal’ın ardından, CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Kastamonu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Yaşar Özdemir ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Tufan Kaya'nın da koronavirüs testleri pozitif çıktı.

 KORONAVİRÜS BELASINA ONLARDA YAKALANDI!

 


İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal’ın ardından, CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Kastamonu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Yaşar Özdemir ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Tufan Kaya'nın da koronavirüs testleri pozitif çıktı.

NESLİHAN TUFAN KAYA: BANA BİR ŞEY OLMAZ DİYE DÜŞÜNMEYİN

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Tufan Kaya'nın test sonucu pozitif çıktı.
Neslihan Kaya, bel ağrısı ve hafif burun tıkanıklığı şikâyetiyle başvurduğu Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Kaya, “Bu hastalık kimseyi ayırmadan herkese aynı mesafede yakın ve en zayıf olduğumuz yerden bizi vurmak için zaman kolluyor. Sevgili hemşerilerime buradan duyurmak istiyorum ki sosyal mesafeye uyusunlar, maskelerini çıkartmasınlar, tokalaşıp sarılmasınlar, düğün dernek gibi eğlencelerde çok fazla vakit geçirmesinler, ellerini sık sık dezenfekte edip yıkasınlar ve en önemlisi bana bir şey olmaz diye düşünüp bu virüse karşı savunmasız kalmasınlar. Sağlık durumum şu anda gayet iyi hamdolsun. Bir süre verilen ilaçları kullanarak izole olacağım. Siz sevgili hemşerilerimden dua beklerim" dedi.

HİKMET ERBİLGİN:  AİLEMLE BİRLİKTE KARANTİNA ALTINDAYIM

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’de koronavirüse yakalanan isimler arasında yer aldı. Erbilgin, “Boğaz ve sırt ağrısı nedeniyle başvurduğum sağlık kuruluşunda yapılan testlere göre covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Çok şükür durumum iyi... Doktorlarım bir süre ailemle birlikte karantina altında kalmam gerektiğini söyledi. Tüm yurttaşlarımızdan covıd-19’dan, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum” dedi.

ÖZDEMİR’İN DE TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Yaşar Özdemir’de koronavirüse yakalandı. Özdemir, “Terleme ve saman nezlesi gibi şikayetlerle vermiş olduğum covid-19 testi pozitif çıktı. İlaçla birlikte evde izole olarak tedaviyi uygun gördüler. Sağlığım iyi çok şükür. Allah’ın izni ile tez zamanda atlatırız inşallah. Tüm hastalara şifalar diliyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Sağlıcakla kalın.” (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER