Kız öğrencilerin bilgisayarı Sezgin Baran Korkmaz’dan

İstanbul’da yaşayan ünlü iş adamı SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, aralarında Kastamonu’nun da bulunduğu illerde yaşayan kız öğrencilere müjde verdi. Baran Korkmaz twitter sayfasından yaptığı duyuru da “Bu yıl Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan bilgisayar ihtiyacı olan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları benden” dedi.

 Kız öğrencilerin bilgisayarı  Sezgin Baran Korkmaz’dan

 


İstanbul’da yaşayan ünlü iş adamı SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, aralarında Kastamonu’nun da bulunduğu illerde yaşayan kız öğrencilere müjde verdi.
Baran Korkmaz twitter sayfasından yaptığı duyuru da “Bu yıl Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan bilgisayar ihtiyacı olan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları benden” dedi.

Karslı işadamı Sezgin Baran Korkmaz daha sonra yaptığı ikinci açıklamada, "Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı, Artvin, Corum, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları adreslerine gönderilmek üzere hazır. Sayı sınırı yoktur!" dedi ve "Kars’tan sınava girip İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerim bilgisayarlarını, fakültenin değerli hocalarından Profesör Ali Paslı’dan teslim alabilirler" diye adres gösterdi.

İşadamı Sezgin Baran Korkmaz, aralarında Kastamonu’nun bulunduğu illerde YKS ve AYT sınavına girerek açıkladığı 5 üniversiteyi kazanan öğrencilerin eğitim bursunu karşılayacağını duyurmuştu. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER