Müzik indir

27 Kasım 2020 Cuma

‘Böyle giderse, hastane kapasitesi yetmeyecek’

Kırık Barajı’na formül aranıyor!

AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü, DSİ 23. Bölge Müdürü M. Yalçın Çomoğlu’nu ziyaretinde Kırık Barajı’nı gündeme getirdi. Kırık Barajı’nın Kastamonu’nun su ve sulama ihtiyacı açısından önemini bildiğini ve göreve başladığı günden bu tarafa barajın 2013 yatırım programına alınması için DSİ Genel Müdürlüğü’yle görüşmelere başladığını söyleyen Çomoğlu, “Bizler barajın biran önce programa alınması için çalışıyoruz. Sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var” dedi.

05 Şubat 2013 Salı 13:56
Kırık Barajı’na formül aranıyor!
 AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü dün AK Parti Teşkilat Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ataş ile AR-GE Başkanı Mehdi Yenikomşuoglu’yla birlikte DSİ 23. Bölge Müdürü Mehmet Yalçın Çomoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çomoğlu’na görevinde başarılar dileyen Köylü, Kırık Barajı’yla ilgili neler yapılabileceği noktasında Bölge Müdürü’yle fikir alışverişinde bulundu.

Ilgaz Tüneli’nin Kırık Barajı içerisinden geçen yolunun sağlıklı hale getirilebilmesi ve Karayollarının çalışmaya başlaması için barajın yatırım programına alınması gerektiğini ifade eden Köylü, konuyla ilgili çalışmaların ne aşamada olduğunu sordu.  

“GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE GÖRÜŞMELERE BAŞLADIK”

Kırık Barajı’nın Kastamonu’nun su ve sulama ihtiyacı açısından önemini bildiğini ve göreve başladığı günden bu tarafa barajın 2013 yatırım programına alınması için DSİ Genel Müdürlüğü’yle görüşmelere başladığını söyleyen DSİ 23. Bölge Müdürü Mehmet Yalçın Çomoğlu, “Bizler barajın biran önce programa alınması için çalışıyoruz. Sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var. Eğer genel müdürlüğümüzden 2013 yatırım programına alınacağına dair resmi bir yazı alabilirsek biran önce konuyu Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne bildireceğiz. Çünkü Ilgaz Tünel yolunun biran önce yapıma başlaması gerektiğinin bilincindeyiz. Eğer alacağımız yazıyı Karayolları Bölge Müdürlüğü de uygun görürse yol çalışmalarına başlanabilir. Amacımız süreci öne çekip hızlandırmak” dedi.

AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü buradaki ziyaretinin ardından Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Mustafa Uyanık’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Köylü, Kastamonu’da yapılan sağlık alanındaki çalışmalar ve yeni düzenlemelerle ilgili uyanıktan son bilgileri aldı. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV