KGC, Genel Sekreter Aslan’ı ziyaret etti

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Yönetim Kurulu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Selçuk Aslan’ı makamında ziyaret etti.

KGC, Genel Sekreter Aslan’ı ziyaret etti
banner72

Ziyarette Kastamonu basın tarihi ve Kastamonu basını hakkında bilgi sunan KGC Başkanı Erkan Yılmaz, sel afetinin yanı sıra karla mücadelede yürütülen başarılı çalışmalar nedeniyle Genel Sekreter Selçuk Aslan nezdinde tüm Özel İdare ekibine teşekkür etti.

Kastamonu basınının, gazetelerde yayınlanan resmi ilanlar ve abonelikler noktasındaki hassasiyetini dile getiren Yılmaz; “Yerel basın açısından gerçekten çok sıkıntılı bir dönem ve dolayısıyla bu yerel medyanın yaşaması gerekiyor. Bir şehrin çözümleri için medya çok önemli” ifadelerini kullandı. Yılmaz ayrıca İl Özel İdaresi bünyesinde kurulan Basın ve Halkla İlişkiler Birimi nedeniyle de Genel Sekreter Aslan’a teşekkür etti.

Genel Sekreter Selçuk Aslan ise, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti heyetine ziyaret nedeniyle teşekkür etti ve Kastamonu basınının yanında yer almayı sürdüreceklerini kaydetti.

Ziyarette KGC Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İl Özel İdaresi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Cebrail Keleş de hazır bulundu. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER