Kebeci, yine farkını gösterdi

Kastamonu Belediye Meclisi, Mart ayı ikinci toplantısı gerçekleştirildi.

Kebeci, yine farkını gösterdi
banner72

Toplantıda geçtiğimiz hafta komisyona sevk edilen iki müdürlüğe 13 milyon 500 bin TL ek ödenek aktarılmasına karar verilirken, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'nun tavsiyesi üzerine söz alan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Zeki Kebeci de, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahibi aileler için 250 koli hazırlayıp dağıtacağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta gündeme alınan ve Plan Bütçe Komisyonu'na sevk edilen ek ödenek kararı alındı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'ne kanalizasyon tesisi yapım giderleri için 5 milyon TL ile Fen İşleri Müdürlüğü'ne diğer giderler için ise 8 milyon 500 bin TL olmak üzere toplamda 13 milyon 500 bin TL ödenek aktarıldı.

Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi'nin revizyon ve imar planlarının görüşüldüğü toplantıda konuşan Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, yaklaşan Ramazan ayında yapılacak yardımlara dikkat çekerek; “Dünya zor bir süreçten geçiyor, hemen hemen herkesin sıkıntısı var. Pandeminin ilk yılında 12 bin civarında paket yapmıştık, geçen sene de bu rakam 8 binlerdeydi. Bu sene ne kadar yapabiliriz bilmiyorum ama geçen sana daha uygun fiyatlı almıştık. Bu sene rakamlar yükseldi. Geçen sene yaptığımız paketin fiyatı 175 liraydı. Biz MHP grubu olarak 300-350 koli yapmıştık. İnşallah, meclis olarak birbirimize destek olacağız'' dedi.

Başkan Vidinlioğlu'nun konuşması üzerine söz alan AK Parti Belediye Meclis Üyesi, Kebeci Marketler sahibi Zeki Kebeci, Ramazan ayı öncesi Kebeci ailesi olarak 250 koli gıda kolisini hazırlatıp dağıtacağını söyledi. (Burak Yumukoğlu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER