Kaymakam Atasoy babası için mevlit okuttu

İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, 27 Ekim 2017 tarihinde vefat eden babası İsmail Atasoy için İnebolu'da mevlit okuttu. Yahya Paşa Camii'nde (Orta Cami) yatsı namazının ardından düzenlenen mevlit programında, din görevlileri tarafından Kur'an-ı Kerim, ilahiler ve kasideler okundu. Mevlit İlçe Müftüsü Abdullah Bora'nın yaptığı dua ile sona erdi.

Kaymakam Atasoy  babası için mevlit okuttu

 

İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, 27 Ekim 2017 tarihinde vefat eden babası İsmail Atasoy için İnebolu'da mevlit okuttu. Yahya Paşa Camii'nde (Orta Cami) yatsı namazının ardından düzenlenen mevlit programında, din görevlileri tarafından Kur'an-ı Kerim, ilahiler ve kasideler okundu. Mevlit İlçe Müftüsü Abdullah Bora'nın yaptığı dua ile sona erdi.
Yoğun katılımla gerçekleşen mevlide Kaymakam Atasoy, Abana Belediye Başkanı Altan Erdoğan, kurum müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.Kaymakam Atasoy'un babası emekli vali yardımcısı İsmail Atasoy, 27 Ekim Cuma günü vefat etmiş, cenazesi 28 Ekim Cumartesi günü Ankara Kocatepe Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığında toprağa verilmişti. 
Kadir Yıldırım/İnebolu
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER