Katık Atık projesinde inceleme günü

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen bir AB Hibe projesi olan ve Kastamonu Mahalli İdareler Birliği’nin (KASMİB) nihai yararlanıcı olduğu KASMİB EKAY (Entegre Katı Atık Yönetimi) Projesi’nde yapım işleri ile ilgili çalışmalar son hızla devam ediyor

Katık Atık projesinde inceleme günü

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen bir AB Hibe projesi olan ve Kastamonu Mahalli İdareler Birliği’nin (KASMİB) nihai yararlanıcı olduğu KASMİB EKAY (Entegre Katı Atık Yönetimi) Projesi’nde yapım işleri ile ilgili çalışmalar son hızla devam ediyor.

Proje yetkililerinden oluşan heyet tarafından projeye ilişkin bir dizi saha gezisi ve aylık toplantı gerçekleştirildi.  İlimize gelen AB Projesi delegasyon üyeleri Elif Ceyda Özden, Cenk Yılmazer, Bakanlık Proje Koordinatörü Burak Yılmaz, müşavir firma yetkilisi Naci Çimen ve müşavir firmanın Lübnan’dan gelen yetkilileri proje sahalarını gezerken projede gelinen aşamalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı.  Yürütülen saha gezileri ve toplantılara KASMİB Birlik Müdürü Adnan Tot ve Çevre Mühendisi Elif Nur Akbaş da eşlik etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER