banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

KASTAMONU’YU HAK ETTİĞİ GÜNLERE TAŞIMAK İSTİYORUZ

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Sertlek, partisinin milletvekili aday listesini değerlendirdi.

24 Mayıs 2018 Perşembe 10:13
KASTAMONU’YU HAK ETTİĞİ GÜNLERE TAŞIMAK İSTİYORUZ


 İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Sertlek, partisinin milletvekili aday listesini değerlendirdi. Sertlek, “Aday adaylığı sürecinde her biri birbirinden değerli ve Kastamonu’ya hizmet aşkıyla dolu isimler partimizden milletvekili aday adayı olmuştu. Partimizin açıklanan aday listesi de, Kastamonu’ya sevdalı ve Kastamonu’nun dertleri ile dertlenen isimlerden oluşmuştur. Milletvekili adaylarımız, Kastamonu’nun sorun ve ihtiyaçlarına hâkim isimlerdir. Biz İYİ Parti olarak Türkiye’yi yönetmeye talibiz, Kastamonu’yu hak ettiği günlere taşımak istiyoruz. İYİ Parti’yi toplumsal ihtiyaç ve beklenti kurdurdu. 24 Haziran’da Kastamonu yüzünü güneşe dönecek ve çıkışı İYİ Parti ile bulduğunu gösterecektir” dedi. 
BİR MİLLETVEKİLİ KESİN, HEDEF ÜÇ MİLLETVEKİLİ

Kastamonu’da hedefledikleri milletvekili sayısına da değinen Sertlek, Millet ittifakının Kastamonu’da en az bir milletvekili çıkartmasının kesin olduğuna değinerek, “Biz İYİ Parti olarak öteden beri 3 milletvekili hedefimizi ortaya koyduk. Şu anda partimizin de içinde olduğu millet ittifakının en az bir milletvekilini çıkarması kesin görünüyor. Hedefimizden sapmış değiliz. Yaptırmış olduğumuz anketlerde bu hedefe yakın olduğumuzu da görüyoruz” diye konuştu.

“KASTAMONU HALKI ŞEKER FABRİKASININ SATILMASINI MI İSTEDİ?”

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Sertlek, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’nün açıklamalarına da tepki gösterdi. Ünlü’nün, “Kastamonu ne istedi de yapmadık?” ifadesine değinen Sertlek, “Sayın Ünlü Kastamonu ne istedi de yapmadık demiş ve bu sözüne Ilgaz Tüneli, havaalanı ve duble yollardan örnek vermiş. Kendisine soruyorum, hep aynı hizmetlerden bahsediyorsunuz, başka eseriniz yok mu? Şeker Fabrikası’nın satılığa çıkarılmasını da sizden Kastamonu halkı mı istedi? Kastamonu havaalanı Özel İdare bütçesinden yapılan tek havaalanı. Ilgaz Tüneli ise zaten AKP’den önce devletin programına alınmıştı, yapmak AKP’ye nasip oldu. Peki AKP’nin Kastamonu’da açtığı bir fabrika var mı? Kastamonu’da neredeyse her ailenin üniversite mezunu çocuğu var ama bu çocuklar işsizlikten kafeler de vakit öldürüyorlar. Kastamonu gençliğinin işsizliğe mahkûm hale gelmesini de Kastamonu halkı mı istedi? diye sordu. 
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV