KASTAMONULULARIN YENİ BULUŞMA NOKTASI

Kastamonulular.com web sitesi erişime açıldı

KASTAMONULULARIN YENİ BULUŞMA NOKTASI

Tüm dünyadaki Kastamonuluları bir araya getirebilme hedefiyle kurulan www. kastamonulular.com web sitesi erişime açıldı.

Cideli girişimci Engin Gürçay tarafından yayına geçirilen platformda firma tanıtımları, iş ilanları, Kastamonu hakkında genel bilgi alınabilecek alanların yanı sıra kullanıcıların doğrudan irtibat kurmasını sağlayan bir ara yüz de bulunuyor.

Sosyal bir platform oluşturma düşüncesiyle kastamonulular.com’u kurduğunu, kullanıcıların eklediği bilgiler ile içeriğin kısa zamanda zenginleşeceğini ifade eden Engin Gürçay, “Sadece Kastamonuluların olduğu bir sosyal ağ oluşturma düşüncesinden yola çıktık. Firmalar ücretsiz bilgilerini paylaşabilirken, işveren ya da iş arayanlar forumlar aracılığıyla birbiriyle buluşabilecek. Aynı zamanda Kastamonuluların birbiriyle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ bölümü de bulunuyor. Sadece Kastamonuluların olduğu bir Google, Facebook, Vikipedi aynı platformda yer alıyor. Hemşerilerimizin bu platforma ücretsiz üye olmaları ve katılımları içeriği zaman içerisinde zengin kılacak.Hep birlikte büyüteceğimiz ailemize; il, ilçe ve köylerimizin ihtiyaçlarını gerekli mercilere net bir şekilde ulaştırmak ve aziz milletimizi hak ettiğimiz yere taşımak için desteklerinizi bekliyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER