Kastamonu’dan 1500 Ülkücü, büyük kurultay için yola çıktı

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar ve yaklaşık bin 500 Ülkücü, bugün Ankara’da yapılacak Gençlik Kurultayına gitti.

Kastamonu’dan 1500 Ülkücü, büyük kurultay için yola çıktı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu ve büyük heyecan yaratan Türk Gençliği Büyük Kurultayı, bugün Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Yaklaşık 100 bin Ülkücünün katılması hedeflenen kurultaya Kastamonu Ülkü Ocakları da geniş katılım sağlayacak. Yaklaşık bin 500 genç ile yola çıkacak teşkilat, bugün sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı'ndan kalkan otobüslerle toplu bir şekilde Ankara'ya hareket etti.

SAAT 05.00’TE YOLA ÇIKTILAR

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Kıymetli ülküdaşlarımız 9 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan “Türk Gençliği Büyük Kurultayı” için Cumartesi günü sabah saat 05:00’te Cumhuriyet Meydanı önünden otobüsler hareket edecektir. Davamıza ömürlük sadakatimizin bir nişanesi olacak kurultayımıza tüm ülküdaşlarımızı bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER