banner38

banner39

banner46

banner47

08 Nisan 2020 Çarşamba

Kastamonu zirveye hazırlanıyor

19-21 Eylül tarihleri arasında “ Anadolu’dan Dünyaya” sloganı ile Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)tarafından düzenleyecek “Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi” hazırlık toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

28 Ağustos 2019 Çarşamba 13:17
Kastamonu zirveye hazırlanıyor
 

19-21 Eylül tarihleri arasında “ Anadolu’dan Dünyaya” sloganı ile Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)tarafından düzenleyecek  “Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi” hazırlık toplantısı  Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya ayrıca; Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Serkan Genç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Cafer Açıkel, Ticaret İl Müdürü Sefa Özata, Kültür ve Turizm Müdür Vekili Fahrettin Şenoğlu ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Vali Yaşar Karadeniz burada yaptığı konuşmada; “19-21 Eylül tarihleri arasında Ankara’da, Ankara Ticaret Odasının Congresium salonunda büyük bir coğrafi işaretli ürünler zirvesi yapılacak. Zirvede sanıyorum TOBB düzenleyici durumda Sayın Cumhurbaşkanımızın katılacağı bilgisi İçişleri Bakanlığımızdan bize not olarak verildi” ifadelerini kullandı. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV