Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz PROBLEMLERİN BİR KISMI ÇÖZÜLMÜŞ

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, ‘Vatandaşla Buluşma’ kapsamında Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında dün İhsangazi ilçemizde ‘Muhtarlar ve Halk Toplantısı’ gerçekleştirildi.

 Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz  PROBLEMLERİN BİR KISMI ÇÖZÜLMÜŞİçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, ‘Vatandaşla Buluşma’ kapsamında Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında dün İhsangazi ilçemizde ‘Muhtarlar ve Halk Toplantısı’ gerçekleştirildi.

İlçede düzenlenen toplantıya ayrıca İlçe Kaymakam V. Ümit Fırat Böçkün, İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, il ve ilçe kurum amirleri, ilçe ve köy mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Öncelikli olarak daha önce vatandaşla buluşma kapsamında yapılan toplantıda dile getirilen taleplerin çözümüne yönelik ne gibi çalışmalar yapıldığı konusunda kurum amirlerince bilgi verildi.

Toplantıda vatandaşlar sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e ve diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

Vali Karadeniz tarafından belirtilen bazı konuların yerinde incelenmesi ve gereğinin yapılması hususunda yetkililere talimat verildi.

Vali Yaşar Karadeniz yaptığı değerlendirme de; “Gördüğümüz kadarıyla bu yıl ki çalışmalarda problemlerimizin bir kısmı çözülmüş. Spor sahasında olduğu gibi bir kısmı da çözüm yoluna girmiş. Elbette ki yapılması gereken işler de var. Biz eğer Kastamonu genelinde ki yol ağının tamamını yama yapalım dersek, 1 km bile yeni asfalt yol yapmamamız gerekiyor. Onun için BSK’ya ve betona geçmemizin sebebi buydu. Ben inanıyorum ki İhsangazi’nin yol ağı az olduğu için diğer 18 ilçeyle İhsangazi’yi kıyasladığımızda onlardan çok daha önce problemleri çözülecek gibi görünüyor” ifadelerini kullandı.
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER