banner38

banner39

banner46

banner47

28 Şubat 2020 Cuma

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz DEVLETİMİZ EMANETE SAHİP ÇIKACAK

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak amacıyla Taşköprü ilçemizi ziyaret etti.

17 Ocak 2020 Cuma 10:35
 Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz  DEVLETİMİZ EMANETE  SAHİP ÇIKACAK
 

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak amacıyla Taşköprü ilçemizi ziyaret etti.

Taşköprü Kaymakamı İbrahim Çenet, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Harun Yalçın ile ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Karadeniz, Taşköprü Belediyesi tarafından hizmete açılan Aşevi ve Taşköprü Esnaf Kredi Kooperatif Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Ahmet Aslan’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet Bolu Komando Tugayı’nda görevli iken görev için gitmiş olduğu Şırnak Küpeli Dağında şehit düşen Hüseyin Ateş’in ailesini ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Vali Karadeniz’e Taşköprü Kaymakamı İbrahim Çenet, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Harun Yalçın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Savaş ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Karadeniz, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Okunan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Şehit Hüseyin Ateş ve tüm şehitlerimize dua edildi. Valimiz Yaşar Karadeniz, şehit ailesiyle yakından ilgilenerek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Vali Karadeniz’in daha sonraki ziyareti Taşköprü ilçemizde ikamet eden, Kıbrıs Türk Kuvvetler Alayına 1973 yılında askerlik görevine başlamış ve 1974 barış harekâtında bulunan Gazi Recep Kartal’a oldu.

Şehit aileleri ve gaziler, devletin uzanan eli olarak, Vali Karadeniz’e kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve sunulan her türlü hizmetlerden dolayı memnuniyetini ifade ettiler. 

Programın devamında ise Vali Karadeniz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Vali Karadeniz son olarak yapımı bitirilen Ali Saray Köyü köprüsü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü, 112 istasyonu ile 7 haneli aile sağlığı merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV