banner38

Müzik indir

banner46

banner47

03 Temmuz 2020 Cuma

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz DEVLET OLARAK HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Muhtar ve Halk toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere İhsangazi ilçemizi ziyaret etti.

28 Kasım 2019 Perşembe 10:22
 Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz  DEVLET OLARAK HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
 

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Muhtar ve Halk toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere İhsangazi ilçemizi ziyaret etti.

İlçe ziyaretlerinde Vali Karadeniz’e İhsangazi Kaymakam V. Ümit Fırat Böçkün, İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, Kamu kurum ve kuruluş müdürleri eşlik etti. Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet, onarım yapılması planlanan ilçe stadyumunda bir takım incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet, ilçede ikamet eden aile ziyaretinde de bulundu. Ailenin bir ihtiyaç ve sorunlarının olup olmadığını soran Vali Karadeniz, ailenin çocukları ile sohbet ederek, hediyeler takdim etti. Ailenin ve çocukların genel sağlık durumları hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz tarafından yetkililere talimatlarda bulunuldu.

ŞEHİT AİLESİ ZİYARET EDİLDİ

Vali Karadeniz ziyaretlerinin devamında vatandaşlarla ve esnaflarla selamlaşarak, çalışma alanları hakkında bilgiler aldı, başarı dileklerinde bulundu.

2010 yılında Şırnak İlinin Silopi İlçesinde askerlik görevini ifa ederken bir kaza sonucu şehit düşen Jandarma Er Ömer Eybercioğlu’nun ailesini ziyaret eden Vali Karadeniz, “Şehit ailelerimizin acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Devlet olarak her zaman yanlarındayız. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun” şeklinde konuştu. 

Daha sonra Kuran-ı Kerim okundu ve ardından Şehit Ömer Eybercioğlu ve tüm şehitlerimize dua edildi. Vali Karadeniz, şehit ailesiyle yakından ilgilenerek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

GAZİMİZE ZİYARET

İhsangazi İlçesi, Yeni Mahallede ikamet eden Kıbrıs Gazisi Hasan Ortaacar’ın ailesini de ziyaret eden Vali Karadeniz, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Şehit aileleri ve gaziler, devletin uzanan eli olarak, kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve sunulan her türlü hizmetlerinden dolayı Vali Karadeniz’e memnuniyetlerini ifade ettiler. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV