Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz BU YIL DAHA FAZLA ÇABA SARF ETMEMİZ GEREKİYOR

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Valilik İstiklal Yolu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz   BU YIL DAHA FAZLA ÇABA SARF ETMEMİZ GEREKİYOR
banner72

 

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Valilik İstiklal Yolu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Mustafa Taş, Ünal Kılıçarslan ve Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Görmüş, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.

İlimiz Kamu Kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değinerek,  uyulacak prensipler ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirmeler yapan Vali Yaşar Karadeniz, “Yatırımlarla ilgili ihtiyaçlarımızı, taleplerimizi takip ederek bu yıl daha fazla çaba sarf etmemiz gerekiyor. Özellikle yatırımcı kuruluşlarımızın yoğun bir şekilde çaba göstermesi lazım” dedi.

Vali Karadeniz ayrıca, kamu kurumlarına gönderilen  temizlik genelgesi üzerinde hassasiyetle durulmasının, temizlik ve düzen konusunda da vatandaş memnuniyetinin tam olarak sağlanması için azami özen gösterilmesinin önemli olduğunu  vurguladı.

Kurum amirlerinin görüş, öneri ve taleplerine yer verilen toplantıda, değinilen konular hakkında çeşitli istişarelerde bulunan Vali Karadeniz;  Kurum ve kuruluşlara yapılan başvuruların alınarak, gecikmelere mahal verilmeden etkin ve süratli bir şekilde sonuçlandırılması ile yapımına başlanılan projelerin yerinde incelenmesi ve işlerin takibi konusunda yetkililere talimatlar verdi.
(Valilik)

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER