Kastamonu Vakfı, tanışma kahvaltısı düzenledi

Kastamonu Vakfı tarafından Ankara'da üniversite eğitimlerini sürdüren Kastamonulu öğrencilerin ve davetli Kastamonuluların katılımıyla Başkent Öğretmenevinde tanışma kahvaltısı düzenlendi.

Kastamonu Vakfı, tanışma kahvaltısı düzenledi
banner72

Program, Kastamonu Vakfı Başkanı Ekrem Ay tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Ay, konuşmasında vakfın uygulamaya başladığı burs sisteminin detaylarını kısaca anlatarak, Ankara'da faaliyetlerini sürdüren Kastamonu sivil toplum kuruluşlarını bu konuda birlikte hareket etmeye çağırdı.

DOĞMUŞ’TAN BURS MÜJDESİ

Güçlerin birleştirilerek daha fazla kişiye ulaşılmasının gerekliliğini ifade eden Ay, hemşehrilerimizi 11-14 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan ‘Başkentte Kastamonu Günleri’ etkinliklerine davet etti.  Devamında, hemşehrilerimiz Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı, İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Şahin Kızılabdullah, İçişleri eski Bakanı Murat Başesgioğlu da birer konuşma yaptı. Programın sürprizini ise Şenpazarlı iş insanı Coşkun Doğmuş yaptı. Konuşması sırasında ciddi sayıda burs taahhüdünde bulunan Doğmuş, alkış aldı. Son olarak mezun öğrencilerden ve bir dönem vakfın yönetim kurulunda görev alan Furkan Koray İsli, konuşmasında sosyal etkinliklere katılımın önemi konusunda bilgi verdi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER