banner38

banner46

banner47

02 Haziran 2020 Salı

KASTAMONU ÜLKÜ OCAKLARI KENDİ ONLİNE SEMİNER TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRDİ

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin talimatı ile Kastamonu Ülkü Ocakları, Türkiye’de ilk defa uygulayacakları eğitim seminerlerine bugün başlıyor.

28 Mart 2020 Cumartesi 13:09
 KASTAMONU ÜLKÜ OCAKLARI KENDİ  ONLİNE SEMİNER TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRDİ
 


Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin talimatı ile Kastamonu Ülkü Ocakları, Türkiye’de ilk defa uygulayacakları eğitim seminerlerine bugün başlıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde alınan tedbirlerin ardından Ülkü Ocakları Genel Merkezi de harekete geçti ve online eğitim seminerlerine başlama kararı aldı. Ülkü Ocakları tarafından Türkiye’de ilk defa yapılacak olan online eğitim seminerlerinin ilkini genel merkezin talimatı üzerine Kastamonu Ülkü Ocakları gerçekleştiriyor.

Kastamonu Ülkü Ocakları tarafından bugün birincisi yapılacak olan eğitim seminerinin konuğu ise Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı olacak ve “Ülkü Ocaklarının Dünü Bugünü ve Yarını” konulu seminerini gerçekleştirecek.

Yeni uygulama ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar; “Öncelikli olarak ifade etmek isterim ki her işin başı sağlık. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın maalesef ülkemizde de görüldü. Vaka sayısı ve vefat sayısı her geçen gün artıyor. Bu süreçte devletimiz tarafından açıklanan tedbirlere uymak çok büyük önem arz ediyor. Salgının daha fazla yayılmaması için evde kalmamız çok önemli. Tüm tedbirleri azami derecede uygulayalım. İnşallah en kısa sürede bu illetten kurtuluruz. Tabi bu süreçte ihmal edilmemesi gereken bir diğer konu da eğitimdir. Eğitim kurumlarının tamamı salgın nedeniyle geçişi süre ilekapatıldı. Ancak eğitimin aksamaması adına bu süreçte teknolojinin tüm imkanları seferber ediliyor. Biz de tamamen kendi alt yapımız ve imkanlarımızla eğitimlerimize devam ediyoruz. Genel merkezimizin talimatlarıyla online eğitim seminerlerimize bugün başlıyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Kastamonu Ülkü Ocakları online eğitim semineri bugün saat 20.20’de başlayacak. Eğitim semineri; http://kastamonuulkuocaklari.orginternet bağlantısından kayıt olunarak canlı şekilde izlenilebilecek. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV