banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Kastamonu Servisleri

İnsan hayatını daha yaşanır hale getirmek ve günlük hayatın tüm çalışma yükünü alarak konfor ve rahatlık sunmak üzere tasarlanan Arçelik Beyaz Eşya

28 Kasım 2018 Çarşamba 09:21
Kastamonu Servisleri

İnsan hayatını daha yaşanır hale getirmek ve günlük hayatın tüm çalışma yükünü alarak konfor ve rahatlık sunmak üzere tasarlanan Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, her geçen gün daha faydalı özelliklere kavuşuyor. Severek kullandığınız bu ürünlerde zamanla bazı teknik yada mekanik sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda işini iyi yapan servis kadroları ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır. https://www.teknicservis.com/marka/arcelik/ Kastamonu Arçelik Kaliteli Bakım Servisleri modeli ne olursa olsun. Arçelik marka arızalı ev ürünlerini, uygun teknik ekipmanları yerinde kullanarak garantili onarıyor. Kaliteli yedek malzemeler ile tamir ve bakım hizmetini kesintisiz sunan kadrolara her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Garantili tamir edilen cihazlar ilk günkü sağlam haliyle size teslim ediliyor.

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen ergonomik Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, bazen elektrik akımında meydana gelen dengesiz voltaj dağılımı bazen de hatalı kullanım sonucunda bozulabilir. Kastamonu'da Arçelik Servisleri bu konularda en iyi eğitimi almış çalışkan elemanları ile her türlü sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Orijinal yedek malzemeler ile onarım yapan kadrolarımız, her ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakındır. Kullanıcılar için her zaman en iyi ve doğru olanı hayata geçirmeye devam eden teknicservis.com ailesi, sektörün başarılı servis kadrolarını bir çatı altında topluyor. Bilgili ekiplerimiz, her onarım için ekstra garanti veriyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV