banner38

banner39

banner46

banner47

01 Nisan 2020 Çarşamba

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ HER TÜRLÜ BÜYÜK PROJEYİ YAPABİLECEK GÜÇTE

Yapımına 2013 yılında başlanan, 6 kilometre uzunluğu ile Batı Karadeniz'in en uzun pistine sahip Ilgaz 2-Yurduntepe Kayak Merkezi Pazar günü hizmete açılıyor.

09 Ocak 2020 Perşembe 09:47
 Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan  KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ HER TÜRLÜ  BÜYÜK PROJEYİ YAPABİLECEK GÜÇTE
 

 

Yapımına 2013 yılında başlanan, 6 kilometre uzunluğu ile Batı Karadeniz'in en uzun pistine sahip Ilgaz 2-Yurduntepe Kayak Merkezi Pazar günü hizmete açılıyor.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Pazar günü saat 13.00’da büyük bir coşkuyla açılması beklenen tesiste son hazırlıkları yerinde inceledi.

Sosyal İşler Müdürü Tuncay Sönmez, tesis sorumlusu Hakkı Kaya ve çalışanlarla bir araya gelen Genel Sekreter Karahasan, tüm birimleri gezerek açılışta herhangi bir aksaklık olmaması için gerekli gördüğü talimatları verdi.

“4 MEVSİM CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

Genel Sekreter T.Zafer Karahasan, incelemelerin sonunda yaptığı açıklamada; “İl Özel İdaresi’nin havalimanından sonraki en büyük projesi olan ‘Yurduntepe2 Kayak Tesisleri’ tamamlanmış ve hafta sonundan itibaren halkımızın hizmetine sunulmuş olacaktır.

Yurduntepe bölgemizin en önemli kış sporları merkezi olmasının yanı sıra görselliği ile de 4 mevsim cazibe merkezi olacaktır. Öncelikle ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz açısından çok önemli turizm projelerinden birini hayat geçirmenin gururu ve onurunu yaşıyoruz.

“SIRADA AÇIK HAVA MÜZESİ VE YABAN PARKI VAR”

Kastamonu İl Özel İdaresi geçen 10 yıl içerisinde ilimizin, bölgemizin gelişmesi yönünde çok önemli hizmetlerde bulunmuştur. Aynı zamanda kurumsallaşma yönünde de önemli mesafeler kat etmiştir. Küçüklü büyüklü birçok projenin yanında havalimanı ve Ilgaz 2-Yurduntepe Kayak Merkezi gibi iki önemli büyük projeyi gerçekleştirmiştir. Şimdiki gündemimiz de 3.büyük projemiz olan Açık Hava Müzesi ve Yaban Parkı vardır. Bu projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen ve destek veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, milletvekillerimize, valilerimize şükranlarımızı sunarken, mesai mefhumu gözetmeksizin sahada olan, ter döken işçisinden mühendisine tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha belirtmeliyim ki; Kastamonu İl Özel İdaresi her türlü büyük projeyi yapabilecek, yönetecek güç ve bilgiye sahiptir” dedi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV