banner38

Müzik indir

banner46

banner47

09 Temmuz 2020 Perşembe

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan ILGAZ’IMIZ BİR ULUDAĞ BİR KARTALKAYA OLACAK

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği sosyal tesislerinde bayram tatilinin sonrasındaki ilk iş gününde geleneksel bayramlaşma töreni yoğun bir katılım ve coşkuyla yapıldı.

11 Haziran 2019 Salı 10:20
  Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan  ILGAZ’IMIZ BİR ULUDAĞ BİR  KARTALKAYA OLACAK


Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği sosyal tesislerinde bayram tatilinin sonrasındaki ilk iş gününde geleneksel bayramlaşma töreni yoğun bir katılım ve coşkuyla yapıldı.

Ana bina sosyal tesislerinde yapılan bayramlaşma törenine Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Genel Sekreter Yardımcıları Nida Sinsi, H.İbrahim Sanık, Kısım Müdürleri, Yol İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Sadık Düzgün ve personel katıldı.

DÜZGÜN: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Yol İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Sadık Düzgün; tüm personelin bayramını kutladıktan sonra, “Burası evimizden çok daha fazla vakit geçirdiğimiz yer. Burası bizim yuvamız ve biz bir büyük aileyiz. Her büyük ailede, yuvada olduğu gibi bizim aramızda da istenmeyen bazı kırgınlıklar olsa da dini bayramlarımız bir araya gelmenin, sarılmanın, kardeşliğin en yoğun şekilde yaşandığı, kırgınlıkların sevgiye döndüğü günlerdir.

Çalışanlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarken, bu bayramda bir arada olamadığımız tüm çalışanlarımıza da Allah’tan rahmet dilerim. Sağlık mutluluk ve huzurla nice bayramlarda bir arada olmayı diliyorum” dedi.

KARAHASAN: HEPİMİZ BU DEVLETİN BİR HİZMETKÂRIYIZ

Genel Sekreter T.Zafer Karahasan’da konuşmasında; “Değerli mesai arkadaşlarım, Sendikacılarımız, muhtarlarımız ve tüm katılımcıların Ramazan Bayramını kutluyorum. Tuttuğunuz oruçları, ettiğiniz duaları Allah kabul etsin. Bu bayramda aramızda olmayanlara da rahmet diliyorum. Son 10 yıldır büyük bir coşkuyla sevinçle kutladığımız ve geleneksel hale getirdiğimiz bir bayram kutlamasında daha bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu vesile ile bazı konulara değinmek istiyorum. Biz büyük bir camia ve aileyiz. Türkiye’nin en büyük ve en güçlü üç Özel İdaresinden biriyiz. Son 10 yıldır çok önemli işlere imza atıp, kurumsallaşma adına büyük mesafeler aldık. Tüm bunları yaparken ilk kriterimiz ve öncelikle herkesin bilmesi gereken ilk konu şu olmuştur:

Bu kurumda herkes eşittir, hiç kimsenin imtiyazı yoktur. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak ben de herkese eşit mesafedeyim. Ve hepimiz bu devletin bir hizmetkârıyız.

Bu büyük ailenin saygınlığı ve kurumsal yapısını korumak tek tek istisnasız, çalışan her bir bireyin asli vazifesidir.

İkinci olarak da yaptığımız çok önemli işlere (Havalimanı, BSK yollar, Eğitim, Turizm, Sağlık, Kırsal Alt yapı çalışmaları vb.) şimdi de sadece Kastamonu için değil tüm Türkiye’nin hizmetine bu mevsim sonunda Yurdun Tepe Kayak tesisleri hizmete girecektir. Bizim Ilgaz’ımız bir Uludağ bir Kartalkaya olacaktır.

Kısaca yapacağımız çok daha büyük hizmetlerimiz var. Bunun için çok çalışacağız, Kastamonu için yapacağımız tüm bu işlerde hem kurumumuzu koruyacağız hem işimizi çok iyi yapacağız.
Bu vesile ile tekrar hepimizin bayramını kutluyor Allah’tan mutluluk, sağlık ve sevinçli, huzurlu bir çalışma sezonu ile nice bayramlara hep birlikte kavuşmayı diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra kurum çalışanları hep birlikte bayramlaşarak görev yerlerine döndüler. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV