banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

KASTAMONU ENTEGRE TÜRKİYE’DE 1’İNCİ

Kastamonu Entegre, çalışanları ile Amorium Hotel’de iftar programında bir araya geldi.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 11:33
KASTAMONU ENTEGRE TÜRKİYE’DE 1’İNCİ


 Kastamonu Entegre, çalışanları ile Amorium Hotel’de iftar programında bir araya geldi. Kastamonu Entegre Fabrikalar Direktörü Enüs Koç, iftarın geleneksel hale geldiği belirterek, yapılan çalışmalardan söz etti. Kastamonu Entegre’nin ağaç bazlı panel üretiminde Türkiye’de 1’inci sırada olduğunu hatırlatan Koç, 10 yılda 10 dünya markası hedefiyle yola çıktıklarını söyledi. 
10 YILDA 10 DÜNYA MARKASI HEDEF

Fabrikanın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Enüs Koç, Kastamonu Entegre, son olarak 2017'de İtalya'nın üçüncü büyük yonga levha üreticisi olan GruppoTrombini'yi satın alarak, Romanya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Rusya'daki yatırımlarına İtalya'yı da eklediğini söyledi. Koç, “Kastamonu Entegre olarak, 10 yılda 10 dünya markası hedefiyle yola çıkan marka teşvik programı Turquality ile dünya markası olma yolunda ilerleyen Kastamonu ilini her zaman desteklemekteyiz. Şirket olarak her zaman yükselmeyi ve büyümeyi amaçlayan Kastamonu Entegre, 2016 yılı verilerine göre, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) düzenlediği ilk 500 sanayi şirketi sıralamasında, bir önceki yıla göre 5 basamak birden yükselerek 36’ncı sıraya çıkmıştır. Capital Dergisi Ağustos 2014 sayısında, Capital 500 listeleri baz alınarak gerçekleştirilen son 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi çalışmasında Kastamonu Entegre, 2004-2014 yılları arasında kesintisiz çift haneli büyüme sağlayarak, sanayi şirketi sıralamasında birinci sırada, 2017 yılında, yine Capital Dergisi’nin ‘Yurt Dışında Kurulu En Büyük Türk Şirketleri’ araştırmasında iştiraklerimiz; Kastamonu Romanya 24’üncü, Kastamonu Rusya 29’uncu, Kastamonu Bulgaristan 61’inci, Natron Hayat 64’üncü, sırada yer alırken, yurt dışında gerçekleşen ciroya göre yapılan sıralamada ise 9’uncu sırada yer almıştır” dedi.
Enüs Koç birçok kalite belgesine sahip olduklarını söyleyerek, Türkiye'nin ilk Endüstriyel Plantasyon Projesi’ni de hayata geçirdiklerini belirtti.

6 AYRI EV PROJESİ İLE 250 KİŞİ EV SAHİBİ OLDU

6 ayrı ev projesi ile 250 kişiyi ev sahibi yaptıklarını da ifade eden Koç,  “Bunlardan 5 tanesinin tapularını teslim ettik. Çok yakın zamanda 6’ncı etap tapularını da dağıtmış olacağız. Kurum içi iletişimi kolaylaştırmak, kısa zamanda sonuca ulaşmak adına Cep-SMS uygulamasına geçilmiştir” diyerek fabrikanın yaptığı sosyal projelere de değindi.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV