banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
23 Mayıs 2019 Perşembe

Kastamonu Entegre, başarıyı ödüllendirdi

Ağaç bazlı panel sektörünün öncüsü Kastamonu Entegre, firma olarak düzenlediği Global Kalite Zirvesi’nin üçüncüsünü gerçekleştirdi.

09 Ekim 2018 Salı 10:57
Kastamonu Entegre, başarıyı ödüllendirdi
 

Ağaç bazlı panel sektörünün öncüsü Kastamonu Entegre, firma olarak düzenlediği Global Kalite Zirvesi’nin üçüncüsünü gerçekleştirdi. Kastamonu Entegre’nin yurt içi ve yurt dışı üretim lokasyonlarındaki çalışanlarından oluşan 12 ekip, en başarılı “Kalite Çemberi” çalışması seçilmek için KEAS 3. Global Kalite Zirvesi’nde jüri karşısına çıktı.

Kastamonu Entegre’nin yurt içi ve yurt dışı üretim lokasyonlarında çalışmalarını tamamlayan ekipler arasından temsilci olarak belirlenen 12 ekibi ağırlayan zirve bu yıl, 4 Ekim Perşembe günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız’ın açılış konuşması ile başlayan zirvede, Kastamonu Entegre Kalite ve Kalite Sistemleri Direktörü Bekir Yaraşır’ın ardından misafir konuşmacılar KALDER Genel Sekreteri Senem Güner ve Toyata  İnsan Kaynakları ve İdari işler Genel Müdürü Engin Toker söz aldı. Zirvede sunum yapan ekipler arasında Tarsus’tan ‘Zamana Karşı’, Gebze’den ‘Presçiler’ ve ‘Woodpecker’, Kastamonu’dan ‘Artfloor’ ve ‘Alınteri’, Tataristan’dan ‘Nemo’, Romanya’dan ‘PB’, Bulgaristan’dan ‘Bizon’, Samsun’dan ‘Hız Tutkunları’, Adana’dan ‘Floorpan’, Balıkesir’den ‘El Ele’ ve ‘A Takımı’ ekipleri bulundu.

Törende Tataristan’dan ‘Nemo’ ekibi ‘En İyi Sunum Yapan Ekip’ olarak öne çıkarken, Tarsus’tan ‘Zamana Karşı’ ekibi birinci, Balıkesir’den ‘El Ele’ ekibi ikinci, Romanya’dan ‘PB’ ekibi üçüncü oldu.

Zirveye katılan tüm ekipleri tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, 2016 yılından bu yana düzenledikleri zirvenin, bu yıl kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurguladı. Yıldız, Kalite ve Kalite Sistemleri Bölümünün, yönetici ve çalışanlarının gayretleriyle dört yıl gibi kısa bir sürede çok hızlı gelişme göstererek bir hayalinin gerçekleşmesini sağladıklarının altını çizdi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV